Novartis kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2017-10-23 08:50:30
  • Data modyfikacji: 2022-12-19 10:01:28
Novartis kontakt

Novartis kontakt — informacje na temat koncernu farmaceutycznego. Aktualne dane kontaktowe do firmy na stronie. Numer telefonu, adres e-mail

Novartis informacje

Firma Novartis jest jednym z największych koncernów farmaceutycznych na świecie. Założona została w 1996 poprzez złączenie się dwóch dirm Ciba-Geigy oraz Sandoz. Aktualnie Novartis jest pracodawcą dla 125 tysięcy pracowników w ponad 190 krajach na całym świecie. 

Novartis swoją główną siedzibę mieści w Szwecji w mieście Bezylei. Jednakże koncern posiada swoje biura także w innych państwach, w tym Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Japonii, czy Chinach.

Novartis kontakt 

Kontakt Novartis umożliwia za pośrednictwem strony oficjalnej strony internetowej. Możliwe jest tam znalezienie szczegółowych informacji kontaktowych dla wszystkich oddziałów na całym świecie. Klienci mogą skorzystać z telefonu kontaktowego do Novartis lub wysłać wiadomość poprzez adres e-mail. Osoby chętne nawiązać kontakt z firmą otrzymają informacje na temat leków koncernu oraz informacji dotyczącej świadczenia usług przez firmę. 

Telefoniczny kontakt Novartis

Odwiedzając oficjalną stronę, możliwe jest znalezienie szczegółowych informacji kontaktowych do firmy. Telefoniczny kontakt Novartis umożliwia w godzinach pracy biura obsługi klienta. Osoby dzwoniące mogą zapytać o szczegóły związane z działalnością oraz funkcjonowaniem firmy. Mogą pozyskać informacje także na temat dostępnych leków, wyprodukowanych przez Novartis.

Novartis kontakt telefoniczny możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Numer kontaktowy +48 22 375 48 88

Internetowy kontakt Novartis

Firma poza udostępnionym na swojej stronie numerem telefonu, kontakt z klientem utrzymuję poprzez adres e-mail. Novartis kontakt przez adres e-mail umożliwia dzięki zamieszczeniu na swojej oficjalnej stronie. Tak samo, jak w przypadku rozmowy telefonicznej możliwe jest zapytanie o świadczenie usług w różnych krajach oraz dostępność leków wyprodukowanych przez firmę.

Novartis kontakt e-mail [email protected]

Dane kontaktowe Novartis

Firma Novartis swoje oddziały posiada nie tylko w Polsce. Każdy z oddziałów na całym świecie posiada własne dane kontaktowe. Uzyskanie bardziej szczegółowych informacji odnośnie do oddziałów firmy oraz kontaktu z Novartis w poszczególnych krajach, możliwe jest po odwiedzeniu oficjalnej strony Novartis.

Adres kontaktowy Novartis Polska
ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa, Polska