Apple Music kontakt

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-10-08 01:55:00
  • Data modyfikacji: 2023-01-14 22:57:25
Apple Music kontakt

Skontaktuj się telefonicznie z konsultantami Apple Music poprzez numer udostępniony na stronie. Pomoc techniczna Apple Music. Infolinia telefoniczna Apple Music.

Kontakt Apple Music

Apple Music jest to serwis oferujący dostęp do muzyki poprzez media strumieniowe założony przez przedsiębiorstwo Apple. Serwis Apple Music powstał w 2015 roku. Obecnie w ofercie Apple Music można znaleźć ponad 60 milionów utworów, składanek, playlist oraz wideoklipów. Apple Music dostęp do swojej oferty udostępnia po wykupieniu subskrypcji, która zaczyna się od 11,99 złotych za miesiąc użytkowania.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania do Apple Music, dotyczące na przykład działania serwisu, warto, jest uzyskać kontakt Apple Music, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Apple Music, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Apple Music.

Obecnie kontakt Apple Music online, poprzez na przykład pocztę elektroniczną lub formularz kontaktowy nie jest możliwy. Za to w przypadku występujących problemów, jest możliwość na kontakt Apple Music, poprzez rozmowę telefoniczną z konsultantem. Aby uzyskać kontakt Apple Music, początkowo należy udać się na stronę internetową supportu Apple oraz wybrać urządzenie lub aplikację, której pytanie będzie dotyczyło. Może to być także właśnie Apple Music. Następnie pokazuje się szereg artykułów, w których można znaleźć potrzebną pomoc lub odpowiedź na nurtujące pytanie. Możliwy jest także telefoniczny kontakt Apple Music. Aby go uzyskać, należy nacisnąć na wyświetlane okienko służące do kontaktów z konsultantem Apple Music. 

Apple Music kontakt

Apple Music nie udostępniło bezpośredniego numeru, pozwalającego na skontaktowanie się. Jednak, jako że Apple Music jest to aplikacja firmy Apple, to kontakt Apple Music można uzyskać, korzystając z danych kontaktowych do Apple. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Apple Music, należy dzwonić pod numer 800 702 322. Dzwoniąc pod podany numer, pozwalający na kontakt Apple Music, można także złożyć telefoniczne zamówienie produktów od Apple. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt Apple Music, który były dostępny przez całą dobę, nie jest realizowany. Apple Music kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące na telefon Apple Music od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Apple Music nie jest możliwy.

Telefon: 800 702 322