Kontakt Złote Tarasy

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-09-24 16:57:28
  • Data modyfikacji: 2022-08-18 10:25:21
Kontakt Złote Tarasy

Kontakt z galerią złote tarasy posiada wiedzę o aktualnych promocjach. Wówczas warto wybrać jeden z numerów. Numer do Galerii Złote Tarasy jest w serwisie.

Złote Tarasy - kompleks handlowo-biurowo-rozrywkowy przy ulicy Złotej w centrum Warszawy. Komercyjna część obiektu została otwarta 7 lutego 2007 r.

Kontakt Złote Tarasy

Kontakt telefoniczny ze Złote Tarasy kontakt jest możliwy poprzez numer telefonu. Kontakt Złote Tarasy można nawiązać z recepcją, administracją, działem marketingu czy z działem wynajmu. Konsultanci w Złotych Tarasach z przyjemnością odpowiedzą na zadawane pytania. Wybór odpowiedniego telefonu jest ułatwiony, ponieważ każdy numer jest dokładnie opisany. Call center w Złote Tarasy kontakt służy jedynie informacyjnie klientom Złotych Tarasów. Kontakt telefoniczny z infolinią Złote Tarasy możliwy jest nie tylko telefonicznie, ale również poprzez skrzynkę e-mail. Numery infolinii można znaleźć w książce telefonicznej z numerami. Wszystkie rozmowy zawierają krótkie informacje. Można też zobaczyć, jak wymawia się logo Złotych Tarasów. Centrum Obsługi Klienta Złote Tarasy ma charakter wyłącznie informacyjny. Wybór odpowiedniego telefonu do Złotych Tarasów zależy od Twoich preferencji. Możesz skontaktować się z recepcją, administracją, działem marketingu lub wynajmu Złote Tarasy.

Centrum obsługi klienta
Telefon: +48 22 222 22 00
Telefon: +48 22 222 22 02
E-mail: [email protected]

Kontakt z Recepcja Złote Tarasy
Telefon: +48 22 222 00 00
Kontakt z recepcją biura Złote Tarasy jest dostępny wyłącznie w godzinach 09:00-17:00

Infolinia Administracja CH Złote Tarasy
E-mail: [email protected]

Infolinia Złote Tarasy - Marketing
E-mail: [email protected]

Infolinia Wynajem Złote Tarasy

Wynajem lokali handlowych
E-mail: [email protected]

Wynajem powierzchni pod stoiska handlowe
E-mail: [email protected]

Wynajem powierzchni pod eventy komercyjne
E-mail: [email protected]

Złote Tarasy – kompleks handlowo-biurowo-rozrywkowy znajdujący się w Śródmieściu Warszawy przy ulicy Złotej. Część handlowa obiektu została otwarta 7 lutego 2007.