ZUT Rzadka Wola kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-01-13 13:35:02
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 13:37:56
ZUT Rzadka Wola kontakt

ZUT Rzadka Wola kontakt. Kontakt Zakład Usługowo-Transportowy Rzadka wola dostępny na stronie. Skontaktuj się z ZUT Rzadka Wola poprzez numer telefonu

Kontakt ZUT Rzadka Wola

Aby uzyksać kontakt z Zakładem Usłogowo-Transpotowym Rzadka Wola (ZUT Rzadka Wola), istnieje jedna dostępna opcja. Jedyną opcją na uzyskanie takiego kontaktu, jest możliwość skontaktowania się telefonicznie. Oprócz takiego kontaktu można również podejść bezpośrednio do biura ZUT Rzadka Wola w celu uzyskania informacji znajdującego się pod adresem: Rzadka Wola-Parcele 19, 87-880 Brześć Kujawski.

ZUT Rzadka Wola kontakt telefoniczny

W celu uzyskania kontaktu telefonicznego należy skorzystać z dostępnej linii. Swoje zapytania dotyczące działania linii autobusowej należy składać pod numerem +48 54 252 15 69. Zakład Usługowo-Transportowy Rzadka Wola działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 18:00, co jest następstwem, że uzyskanie kontaktu telefonicznego jest możliwe tylko i wyłącznie w wyżej wyznaczonych godzinach urzędowania zakładu ZUT Rzadka Wola.

ZUT Rzadka Wola Opinie

Swoje opinie co do zakładu można kierować na ich stronę na Facebook-u, lub poprzez wbudowane w wyszukiwarkę Google opinie Google.