ZDiK Wrocław Kontakt

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2018-12-01 01:51:41
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 16:06:26
ZDiK Wrocław Kontakt

ZDiK Wrocław kontakt do nawiązania kontaktu z biurem. Jak uzyskać dane kontaktowe do ZDiK Wrocław. Dane Kontaktowe do ZDiK Wrocław znajduja się na stronie serwisu.

ZDiK Wrocław kontakt

Kontakt ZDiK Wrocław jest dostępny na kilka sposobów. Jednym sposobem na kontakt z ZDiK Wrocław jest kontakt telefoniczny, gdzie można wykonać połączenie telefoniczne w celu uzyskania informacji. Dodatkowym sposobem na skontaktowanie się z ZDiK Wrocław jest wysłanie wiadomości poprzez adres internetowej poczty elektronicznej. Ostatnią formą kontaktu jednakże najwolniejszą jest wysłać list na adres korespondencyjny ZDiK Wrocław.

Adres e-mail: [email protected]

Adres Korespondencyjny: Ul. Długa 49 53-633 Wrocław

ZDiK Wrocław Kontakt Telefoniczny

Aby uzyskać kontakt telefoniczny z ZDiK Wrocław, należy zrealizować połączenie na numer 0-71 355-90-76.

Rozkład jazdy ZDiK Wrocław

Aby uzyskać rozkład jazdy ZDiK Wrocław, można skontaktować się bezpośrednio z ZDiK Wrocław, gdzie osoby odpowiedzialne za korespondencje udzielą takich informacji. Jednakże znacznie szybszą formą znalezienia rozkładu jazdy ZDiK Wrocław jest wejście na stronę ZDiK Wrocław gdzie znajdują się opisane linie autobusowe wraz z trasami jakie pokonują oraz dodatkowo cennik biletów w zależności od strefy, w której komunikacja jest realizowana.