Whirlpool kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2017-05-02 21:09:42
  • Data modyfikacji: 2023-01-24 13:23:21
Whirlpool kontakt

Skorzystaj z umieszczonych sposobów na kontakt z firmą Whirlpool. Konsultanci dostępni pod telefonem Whirlpool odpowiedzą na wszystkie pytania kontaktujących się klientów. Wypróbuj już dziś dostępne sposoby na kontakt z Whirlpool!

Whirlpool kontakt

Możliwy jest kontakt z Whirlpool za pośrednictwem formularza kontaktowego, znajdującego się na oficjalnej stronie internetowej  Whirlpool . Przed wysłaniem go należy uzupełnić odpowiednie dane, następnie wybrać temat zgłoszenia, a na końcu dokładnie opisać daną sprawę. Zawarcie jak największej ilości przydatnych informacji znacznie uprości i przyśpieszy pracownikom Biura Obsługi Klienta firmy Whirlpool pracę nad znalezieniem właściwego rozwiązania dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna powinna dotrzeć do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością konsultanci Whirlpool dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każde nadesłane zgłoszenie, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

Dane korespondencyjne Whirlpool

Osoby preferujące bardziej tradycyjne formy kontaktu z Whirlpool, mogą skorzystać z dostępnego adresu korespondencyjnego. Na poniższy adres można za pomocą listów wysyłać wszelkie sprawy oraz pytania. Należy jednak nadmienić, że wybierając tę metodę kontaktu z Whirlpool, na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. W przypadku, gdy sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z szybszej formy kontaktu z Whirlpool, jak na przykład dostępnego poniżej numeru kontaktowego.

Adres korespondencyjny Whirlpool: ul. 1 Sierpnia 6A, 02-134 Warszawa

Whirlpool telefon

Ostatnią z metod, dzięki której klienci mogą skontaktować się z pracownikami Biura Obsługi Klienta Whirlpool, jest możliwość skorzystania z dostępnego poniżej numeru kontaktowego. Podczas bezpośredniej telefonicznej rozmowy z konsultantem Whirlpool możliwe jest otrzymanie istotnych i przydatnych danych z zakresu aktualnej oferty firmy. Dodatkowo także pracownicy telefonu Whirlpool dzięki swojej wiedzy potrafią udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Należy także nadmienić, że udostępniony w celach kontaktu z Whirlpool numer telefonu dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Koszt połączenia zgodny jest z taryfą operatora klienta.

Telefon Whirlpool: 801 900 666