Viki Gabor kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2017-09-17 19:13:25
  • Data modyfikacji: 2022-07-11 15:35:36
Viki Gabor kontakt

Viki Gabor Kontakt. Jak dostać kontakt Viki Gabor. Telefon kontaktowy Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor (Wiktoria Gabor) - polska piosenkarka i celebrytka pochodzenia romskiego. Finalistka edycji The Voice Kids z 2019 roku oraz zwyciężczyni 17 Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W 2020 roku wydała swój debiutancki album studyjny pt. Getaway (Into My imagination). Jest znana z takich tytułów jak Time, Superhero, czy Ramię w ramię.

Viki Gabor Kontakt

W celu skontaktowania się z Viki Gabor można zaobserwować jej profil na Instagramie oraz napisać jej prywatną wiadomość. Natomiast jej kontakt telefoniczny nie jest dostępny dla szerszej publiki ze względu na jej rozpoznawalność dlatego w celu uzyskania jakichkolwiek, informacji od artystki trzeba kontaktować się z jej menadżerem poprzez kontakt telefoniczny +48 797 043 722 lub poprzez kontakt mailowy [email protected]. Jednakże taki kontakt jest tylko i wyłącznie biznesowy w celu ustalenia, chociażby bookingu koncertów czy też innych spraw marketingowych dotyczących promocji lub brania udziału w kampaniach reklamowych. 
Ze strony fanów najlepszym rozwiązaniem będzie próba kontaktu przez wiadomości instagrama viki gabor, lub też bezpośrednie spotkanie na koncertach artystki.