Tu Zdrowie kontakt

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2018-07-28 21:16:40
  • Data modyfikacji: 2023-01-24 19:24:33
Tu Zdrowie kontakt

Szukasz aktualnych sposobów na kontakt z Tu Zdrowie? Na poniższej stronie internetowej do kontaktu z firmą udostępniony został między innymi telefon Tu Zdrowie. Uzyskaj potrzebne informacje poprzez kontakt z Tu Zdrowie.

Tu Zdrowie kontakt

Do kontaktu z Tu Zdrowie udostępniony został adres poczty elektronicznej, na który klienci poprzez wiadomości mailowe mogą przesyłać bieżące sprawy, czy też problemy wymagające pomocy konsultantów firmy. Dobrze jest, aby w takiej wiadomości znalazł się między innymi krótki temat zgłoszenia, a także dokładny opis sprawy, z jaką klient potrzebuje pomocy. Pomoże to pracownikom Tu Zdrowie na szybsze znalezienie optymalnego rozwiązania dla danego problemu klienta. Wiadomość zwrotna ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta Tu Zdrowie powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością konsultanci Tu Zdrowie dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane wiadomości mailowe, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Tu Zdrowie: [email protected]

Dla osób, które preferują bardziej tradycyjne metody na kontakt z Tu Zdrowie, firma udostępnia także możliwość wysyłania wiadomości w formie listów na podany poniżej adres korespondencyjny. Należy jednak nadmienić, że w przypadku wyboru tej metody na kontakt z Tu Zdrowie, wiadomość zwrotna zostanie dostarczona w znacznie późniejszym czasie. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z innych metod kontaktu z Tu Zdrowie.

Adres korespondencyjny Tu Zdrowie: ul. Śląska 17, 81-319 Gdynia

Telefon Tu Zdrowie

Jedną z możliwości kontaktu z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Tu Zdrowie jest udostępniony na poniższej stronie internetowej numer kontaktowy. Daje on klientom możliwość na bezpośredni kontakt z pracownikami firmy oraz otrzymanie bezpośrednich danych i informacji. Konsultanci, którzy odpowiedzialni są za obsługę numeru kontaktowego Tu Zdrowie, posiadają niezbędną wiedzę i udzielą wszelkich odpowiedzi na pytania i niejasności osób dzwoniących. Niestety na poniższej stronie internetowej nie zostały udostępnione aktualne godziny funkcjonowania kontaktu Tu Zdrowie. Z tego względu przed wykonaniem połączenia, klienci powinni we własnym zakresie sprawdzić godziny dostępności poniższego kontaktu Tu Zdrowie.

Telefon Tu Zdrowie: +48 58 888 2 999