TiO kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2017-10-15 03:04:34
  • Data modyfikacji: 2022-10-07 22:59:25
TiO kontakt

Kontakt TiO dostępny jest drogą telefoniczną lub mailową. Wszystkie aktualne dane kontaktowe do TiO dostępne na stronie dla zainteresowanych. Infolinia telefoniczna TiO.

Kontakt TiO

TiO jest to firma komputerowa, powstała w 1996 roku w Rzeszowie. Na początku działalność firmy skupiała się na sprzedaży sprzętu komputerowego oraz usługach serwisowych. Obecnie TiO zajmuję się kompleksową obsługą w zakresie szeroko pojętych usług informatycznych.

Gdy wystąpi potrzeba na kontakt TiO warto, jest skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszystkie aktualne dane pozwalające zainteresowanym na kontakt TiO.

Salon TiO w zakresie sprzętu komputerowego ma położenie w Rzeszowie w C.H. Millenium Hall, przy ulicy Kopisto 1. Można tam uzyskać między innymi doradztwo w sprawie sprzętu. TiO w salonie oferuje także sprzedaż markowych smartfonów, tabletów, komputerów, notebooków, monitorów LCD, serwerów, oprogramowania, podzespołów, urządzeń peryferyjnych oraz akcesoriów komputerowych. Jednak warto wiedzieć o tym, że TiO sprzedaż realizuje także online za pośrednictwem strony internetowej.

TiO kontakt z klientami realizuje głównie poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane do firmy TiO, należy wysyłać pod adres e-mail [email protected]. Konsultanci starają się odpowiadać na wszystkie wiadomości wysyłane do TiO tak szybko, jak jest tylko możliwe.

Adres: ul. Kopisto 1 lok. 298 II p, 35-315 Rzeszów
E-mail: [email protected]

TiO telefon

Inny sposób, pozwalający na kontakt TiO, jest to forma telefoniczna. TiO kontakt telefoniczny realizuje dzięki infolinii. Aby uzyskać kontakt TiO, należy zadzwonić pod numer telefonu 881 947 945. Dzwoniąc na podany numer, pozwalający na kontakt TiO, można uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania związane z firmą. Jednak warto, jest wiedzieć, że telefoniczny kontakt TiO jest możliwy jedynie w wybranych godzinach. Na tę chwilę nie ma dostępnego numeru, pozwalającego na całodobowy kontakt TiO. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące na telefon TiO od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 21:00 oraz w niedziele handlowe od godziny 10:00 do 20:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt TiO nie jest dostępny.

Telefon: 881 947 945