Taco Hemingway kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-02-23 12:20:06
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 14:54:14
Taco Hemingway kontakt

Jak można uzyskać kontakt z Taco Hemingway? Taco Hemingway dane kontaktowe, kontakt online dla fanów z polskim raperem.

Kontakt z Taco Hemingway

Taco Hemingway tworzący dawniej pod pseudonimem FV, a tak właściwie Filip Tadeusz Szcześniak to polski raper oraz autor tekstów. Członek duetu Taconafide i właściciel wytwórni 2020. Urodził się w 1990 roku w Kairze i zaczął swoją karierę muzyczną w 2011. Taco Hemingway sprzedał w Polsce ponad 400 tys. płyt, co czyni go jednym z najlepiej sprzedających się raperów w Polsce.

Taco Hemingway bardzo mało udziela się medialnie. Do tej pory w swojej karierze nie udzielił żadnego wywiadu przed kamerą, ale mimo tego udzielił kilku wywiadów radiowych, na początku swojej działalności. Raper również rzadko udziela się w mediach społecznościowych, takich jak Instagram czy Facebook oraz nie reklamuje żadnych marek. Nie pojawia się też na galach rozdania nagród. W 2015 oraz 2018 Taco Hemingway nie odebrał wygranej statuetki podczas gali rozdania Nagród Muzycznych Fryderyka. 

Z tych powodów kontakt z Taco Hemingway jest bardzo utrudniony. Artysta również nie udzielił swoich danych kontaktowych i bezpośredni kontakt telefoniczny jak i mailowy z raperem jest niemożliwy. Najlepszą szansą fanów na kontakt z Taco Hemingway jest napisanie na jego mediach społecznościowych, chociaż to, że raper odczyta wiadomość, nie jest bardzo prawdopodobne.