T2C International LLC kontakt

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2018-03-04 14:44:44
  • Data modyfikacji: 2022-12-26 17:54:04
T2C International LLC kontakt

Telefoniczny kontakt dla osób pokrzywdzonych przez firmę T2C International LLC. Infolinia telefoniczna T2C International LLC dostępna pod numerem udostępnionym na stronie.

T2C International LLC kontakt

T2C International LLC jest to firma z nieprzychylną opinią klientów. Na czym polegały problemy osób, które skorzystały z oferty firmy T2C International LLC przedstawionej telefonicznie? Konsultanci telefoniczni T2C International LLC dzwoniąc do konsumentów, którzy byli niczego nie świadomi, informowali ich o wygraniu rzekomego konkursu, którego główną nagrodą do dostania, miała być luksusowa bielizna. Wiele niczego nieświadomych osób, które skusiły się na wygraną, podali swoje dane kontaktowe konsultantom T2C International LLC. Według konsultanta firmy T2C International LLC, którzy zajmował się obsługą połączenia, jedyny koszt, jaki ponosił zwycięzca, był to koszt związany z wysyłką oraz przesyłką produktu. Niestety wraz z bielizną w paczce wysłanej przez T2C International LLC znajdowała się także umowa, która zwierała zapisek o przesłaniu kilku kolejnych paczek na podany poprzednio, podczas rozmowy, adres. Jednak główną różnicą był tutaj obowiązek opłacenia każdej kolejnej przesyłki, która miała przyjść do ‘wygranego’. Po jakimś czasie wielu z konsumentów, którzy początkowo zgodzili się tylko na jedną paczkę, dostało wezwanie do zapłaty. Gdy chciało odstąpić się od umowy, abonenci musieli wysłać odstąpienie umowy na podany adres.

T2C International LLC adres

Niestety na ten moment dokładny adres prowadzący do T2C International LLC nie jest znany. Do wglądu publicznego podany jest jedynie region, w którym zarejestrowana jest firma: T2C International LLC z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.

Telefon dla abonentów T2C International LLC

W umowie wysłanej przez T2C International LLC można było znaleźć numer, który pozwala na kontakt z firmą. Aby uzyskać telefoniczny kontakt T2C International LLC, należy dzwonić pod numer 22 100 40 77. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt T2C International LLC, który byłby dostępny przez całą dobę, nie jest realizowany. Połączenia kierowane na numer pozwalający na kontakt T2C International LLC, są odbierane jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące na telefon T2C International LLC od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt T2C International LLC nie jest realizowany.

Jednak warto, wiedzieć o tym, że osoby, które dostały wezwanie do zapłaty powinny jak najszybciej uzyskać kontakt z prawnikiem.

Telefon: 22 100 40 77