Szwagropol kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-07-01 01:05:16
  • Data modyfikacji: 2023-01-25 17:48:58
Szwagropol kontakt

Szukasz aktualnego sposobu na kontrakt z firmą Szwagropol? Sprawdź poniższą stronę internetową. Zostały tu opisane wszelkie możliwe sposoby na kontakt z Szwagropol. Kontakt Szwagropol to źródło cennych informacji.

Kontakt Szwagropol

Klienci mogą skorzystać z różnych opcji na kontakt z firmą Szwagropol. Jedną z nich jest wysłanie wiadomości poprzez dostępny poniżej adres poczty elektronicznej. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość bezpośredniej korespondencji z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Szwagropol. Wysyłając maila, należy pamiętać, żeby w tytule wiadomości zawrzeć powód, z jakim klient zwraca się do pracowników firmy, a w treści wiadomości dokładnie opisać sytuację podając jak największą ilość przydatnych szczegółów oraz informacji. Znacznie uprości i przyśpieszy to pracę ekspertów Szwagropol nad znalezieniem właściwego rozwiązania dla danego problemu klienta. Na odpowiedź zwrotną ze strony Biura Obsługi Klienta firmy Szwagropol trzeba będzie poczekać około kilku dni roboczych. Pracownicy Szwagropol na pewno dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane wiadomości mailowe, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Szwagropol Biuro Obsługi Klienta: [email protected]
E-mail Szwagropol w sprawach wynajmu autokarów: [email protected]
E-mail Szwagropol sekretariat: [email protected]

Klasyczną opcją na kontakt z firmą Szwagropol jest skorzystanie z adresu korespondencyjnego. Tak jak w przypadku wysłania wiadomości poprzez pocztę mailową klient w liście powinien, jak najbardziej szczegółowo przedstawić całą sprawę, z jaką pisze do firmy. Warto jednak wspomnieć, iż w przypadku tej metody na odpowiedź zwrotną będzie trzeba poczekać znacznie dłużej niż przy wyborze innej opcji na kontakt z działem obsługi klienta Szwagropol. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z innych opcji na kontakt ze Szwagropol.

Adres Szwagropol Biuro Obsługi Klienta: ul. Klimeckiego 14, 30-705 Kraków

Strona internetowa Szwagropol

Na oficjalnej stronie internetowej do kontaktu ze Szwagropol udostępniony został także formularz kontaktowy, dzięki któremu klienci mogą skontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta. Przed jego wysłaniem należy wpierw uzupełnić wszystkie wymagane pola odpowiednimi danymi klienta, następnie wybrać kategorię zgłoszenia, a w treści wiadomości dokładnie opisać sprawę, z którą zwraca się klient. Warto także dodać adres poczty mailowej, na który w ciągu kilku dni powinna przyjść odpowiedź zwrotna.

Telefon Szwagropol

Jednym z najlepszych i najszybszych sposobów na bezpośredni kontakt z firmą Szwagropol jest skorzystanie z dostępnego poniżej numeru kontaktowego. Poprzez połączenie telefoniczne klienci mogą bezpośrednio od konsultanta Centrum Obsługi Klienta firmy dowiedzieć się o najnowszej ofercie Szwagropol. Z pewnością eksperci dostępni pod telefonem Szwagropol udzielą także odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności osób dzwoniących. Warto także zaznaczyć, że aktualnie do kontaktu ze Szwagropol dostępnych jest kilka numerów telefonów kontaktowych do firmy. Z tego powodu zebrane na stronie numery kontaktowe zostały odpowiednio uporządkowane i opisane, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu. Dodatkowo kontakt ze Szwagropol dostępny jest dla klientów wyłącznie w określonych dniach oraz godzinach, które zostały podane poniżej.

Telefon Szwagropol Biuro Obsługi Klienta: Telefon: +48 12 271 35 50
Fax: +48 12 652 77 80

Telefon Szwagropol w sprawach wynajmu autokarów: +48 12 652 77 82 oraz  +48 602 379 028
Fax: +48 12 652 77 83
*Telefon Szwagropol dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

Telefon Szwagropol sekretariat: +48 12 652 77 81
Fax: +48 12 652 77 83
*Telefon Szwagropol dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 14:30.