Sanbella kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-11-18 09:36:13
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 12:49:34
Sanbella kontakt

Sanbella kontakt. Jak skontaktować się z Sanbella. Gdzie można znaleźć kontakt Sanbella. Sanbella kontakt możliwy drogą adresu internetowej poczty elektronicznej.

Sanbella kontakt

Sanbella jest sklepem internetowym zajmującą się sprzedażą ubrani, butów oraz akcesoriów. Sklep Sanbella jest w głównej mierze skierowany dla kobiet. Można znaleźć tam wiele artykułów odzieżowych takich jak: bluzki, sukienki, spodnie, garnitury oraz wiele więcej. Osoby zainteresowane mogą wejść na stronę Sanbella i sprawdzić aktualne promocje czy rabaty. Kontakt Sanbella jest dostępny niestety w jednej formie, którą jest adres internetowej poczty elektronicznej. Na pocztę elektroniczną Sanbella można wysyłać zapytania dotyczące zwrotów czy reklamacji. Konsultanci postarają się rozwiązać wszelkie problemy klienta w jak najkrótszym czasie, jakim będzie to możliwe. Niestety Sanbella nie udostępnia możliwości kontaktu telefonicznego dla klientów. 

Sanbella zwroty

Sanbella zwroty zamówionych produktów realizuje w czasie 14 dni od otrzymania produktu. Zwrotów można dokonać jedynie w momencie gdy produkt nie był wcześniej użytkowany przez daną osobę. Aby dokonać zwrotu, należy poprzednio skontaktować się z firmą Sanbella drogą internetowego adresu poczty elektronicznej. 
 

Adres zwrotu:

Produkty objęte reklamacją klienci mogą wysyłać pod poniższy adres:
Thowra Limited
Sotiri Tofini 4
Agios Athanasios
4102 Limassol Cypr
 

Sanbella kontakt przez adres poczty elektronicznej:

Aby skontaktować się z Sanbella, należy napisać na podany poniżej adres e-mail:
[email protected]