Rentalcars Kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-07-03 07:46:41
  • Data modyfikacji: 2023-01-20 16:10:12
Rentalcars Kontakt

Sprawdź aktualne sposoby na kontakt z firmą Rentalcars. Jedną z opcji kontaktowych z firmą jest skorzystanie z telefonu Rentalcars. Dodatkowo konsultanci telefonu Rentalcars odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Skorzystaj z metod kontaktu Rentalcars.

Kontakt Rentalcars

Klienci preferujący kontakt z Rentalcars poprzez internet mogą skorzystać także z adresu poczty elektronicznej. Podany niżej adres pozwala na bezpośredni kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy. W wiadomości klient powinien ująć powód, z jakim zwraca się o pomoc do konsultantów Centrum Obsługi Klienta Rentalcars, a w wiadomości dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Na wszystkie wiadomości wysłane na skrzynkę mailową pracownicy postarają się udzielić odpowiedzi zwrotnej, jak najszybciej będzie to możliwe.

E-mail Rentalcars: [email protected]

Osoby chętne kontaktu Rentalcars mogą skorzystać także z adresu korespondencyjnego. Należy jednak wspomnieć, że przy wyborze tej opcji klienci na wiadomość zwrotną będą musieli poczekać znacznie dłużej. Dlatego, jeśli sprawa jest nagląca warto skorzystać z innych możliwości skontaktowania się z Rentalcars.

Adres korespondencyjny Rentalcars

Booking.com Transport Limited
Floors 9-12, Sunlight House
Manchester M3 3JZ

Telefon Rentalcars

Jednym ze sposobów na kontakt z firmą Rentalcars jest skorzystanie z aktualnego telefonu Rentalcars.  Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z pracownikami firmy, którzy są w stanie udzielić wszelkich potrzebnych informacji związanych bezpośrednio z aktualnymi ofertami firmy. Dodatkowo także konsultanci obsługujący telefon Rentalcars posiadają niezbędną wiedzę do udzielania odpowiedzi na pytania i wątpliwości klientów z zakresu funkcjonowania firmy. Warto także dodać, że aktualnie dostępny jest więcej niż jeden numer kontaktowy do Rentalcars. Z tego względu każdy z dostępnych kontaktów został odpowiednio opisany co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego telefonu Rentalcars. Konsultanci Centrum Obsługi Klienta firmy dostępni są pod wybranym numerem kontaktowym w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon lokalny Rentalcars: 22 306 52 60
Telefon międzynarodowy Rentalcars: +44 161 602 5507