Pull&Bear kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-10-28 10:58:43
  • Data modyfikacji: 2022-11-11 01:06:14
Pull&Bear kontakt

Aktualne dane kontaktowe do Pull&Bear dostępne na stronie. Uzyskaj pomoc od konsultantów Pull&Bear. Infolinia telefoniczna Pull&Bear dostępna pod odpowiednim numerem.

Kontakt Pull&Bear

Pull&Bear jest to marka odzieżowa, która powstała w 1991 roku. Obecnie Pull&Bear należy do przedsiębiorstwa pochodzącego z Hiszpanii — Inditex Group. Pull&Bear oferuje swoim klientom odzież oraz obuwie kierowane zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zakupy w Pull&Bear możliwe są stacjonarnie oraz online na stronie internetowej marki.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania, związane na przykład z zamówieniami złożonymi w Pull&Bear, sklepami, produktami marki lub z samą marką, warto jest uzyskać kontakt Pull&Bear, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Pull&Bear, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby pozwalające zainteresowanym kontakt Pull&Bear.

Jednym ze sposobów na kontakt  Pull&Bear jest czat online z konsultantem, który jest realizowany poprzez stronę internetową sklepu. Kontakt Pull&Bear poprzez czat online jest realizowany na żywo z pracownikiem. Jednak kontakt Pull&Bear korzystając z czatu online, dostępny jest jedynie w wybranych godzinach. Aby uzyskać kontakt Pull&Bear, należy korzystać z czatu od godziny 8:00 do godziny 18:00.

Innym sposobem na kontakt Pull&Bear online jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości z zapytaniami kierowanymi do Pull&Bear, należy wysyłać na elektroniczną skrzynkę pocztową działającą pod adresem [email protected]. Pracownicy, którzy zajmują się obsługa klienta w sklepie Pull&Bear, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Dodatkowo uzyskanie pomocy od pracowników Pull&Bear jest możliwe w każdym ze stacjonarnych sklepów marki.

E-mail: [email protected]

Telefon Pull&Bear

Pull&Bear kontakt realizuje także telefonicznie. Pull&Bear kontakt telefoniczny umożliwia dzięki infolinii. Klienci, którzy chcą uzyskać pomoc od konsultantów Biura Obsługi Klienta, mogą skorzystać z możliwości telefonicznego kontaktu Pull&Bear w godzinach jego pracy. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Pull&Bear, należy zadzwonić pod numer 225 965 150. Jednak Pull&Bear kontakt telefoniczny realizuje jedynie w wybranych godzinach. Na tę chwilę całodobowy kontakt Pull&Bear nie jest dostępny. Przed zadzwonieniem na numer, który pozwala na kontakt Pull&Bear, warto, jest uzyskać informacje dotyczące dostępności konsultantów na linii. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Pull&Bear nie jest realizowany. W godzinach, w których telefoniczny kontakt Pull&Bear jest niedostępny, można skorzystać z innych sposobów, które pozwalają na kontakt Pull&Bear.

Telefon: 225 965 150