Prezentmarzeń kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2017-10-16 18:11:05
  • Data modyfikacji: 2022-11-11 01:27:57
Prezentmarzeń kontakt

Pomoc od pracowników Prezentmarzeń możliwa telefonicznie oraz mailowo. Skontaktuj się z BOK Prezentmarzeń poprzez numer udostępniony na stronie.

Kontakt Prezentmarzeń

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące voucherów lub firmy Prezentmarzeń, warto jest uzyskać kontakt Prezentmarzeń. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Prezentmarzeń, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszystkie sposoby, które pozwalają zainteresowanym na kontakt Prezentmarzeń. Chcąc skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Prezentmarzeń, można skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie.

Jednym ze sposobów na kontakt Prezentmarzeń jest poczta elektroniczna. Prezentmarzeń kontakt mailowy realizuje pod dwoma różnymi adresami. Aby uzyskać odpowiedzi dotyczące voucherów, wiadomości należy wysyłać na adres mailowy [email protected]. Natomiast kontakt z Biurem Obsługi Klienta Prezentmarzeń możliwy jest poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową działającą pod adresem [email protected]. Pracownicy, którzy zajmują się obsługa klienta w firmie Prezentmarzeń, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów poprzez skrzynkę elektroniczną tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Innym sposobem na kontakt Prezentmarzeń, jest formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie. Arkusz należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z odpowiedniego działu Biura Obsługi Klienta Prezentmarzeń. Kontakt Prezentmarzeń poprzez formularz kontaktowy gwarantuje na szybkie oraz profesjonalne uzyskanie odpowiedzi na zadane pytanie.

E-mail (pytania dot. voucherów): [email protected]
E-mail (Biuro Obsługi Klienta): [email protected]

Telefon Prezentmarzeń

Prezentmarzeń kontakt realizuje także telefonicznie. Prezentmarzeń kontakt telefoniczny umożliwia dzięki infolinii. Telefoniczny kontakt Prezentmarzeń jest dostępny dla osób, które posiadają Voucher ze sklepu. Jednak osoby, które nie posiadają jeszcze vouchera, ale zastanawiają się nad jego zakupem, również mogą uzyskać kontakt Prezentmarzeń. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Prezentmarzeń, należy zadzwonić pod numer +48 600 763 700. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Prezentmarzeń kontakt telefoniczny z zainteresowanymi realizuje jedynie w wybranych godzinach. Na tę chwilę całodobowy telefoniczny kontakt Prezentmarzeń nie jest dostępny. Konsultanci z Biura Obsługi Klienta odbierają połączenia przychodzące na telefon Prezentmarzeń przez cały tydzień w godzinach od 9:00 do 17:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Prezentmarzeń nie jest realizowany.

Telefon (Biuro Obsługi Klienta): +48 600 763 700

Prezentmarzeń kontakt dla wykonawców

Osoby, które są zainteresowane współpracą z Prezentmarzeń również mogą uzyskać kontakt z firmą. Szczegółowe informacje dotyczące współpracy są dostępne pod numerem +48 600 763 700 (wew. 4) oraz przez elektroniczną skrzynkę pocztową działającą pod adresem e-mail [email protected]

Telefon (współpraca): +48 600 763 700 (wew. 4)
E-mail (współpraca): [email protected]