Pluto TV kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-01-15 07:53:11
  • Data modyfikacji: 2022-07-06 16:03:55
Pluto TV kontakt

Jak nawiązać kontakt z Pluto TV? Kontakt online i telefoniczny z Pluto TV, dane kontaktowe z platformą dla jej użytkowników.

Pluto TV kontakt

Pluto TV jest platformą streamingową oferującą swoim użytkownikom darmowe oglądanie filmów i seriali. Pluto TV działa jak telewizja internetowa, to znaczy nie ma możliwości na żądanie oraz są na niej reklamy. Platforma ma swój harmonogram, według którego są na niej wyświetlane filmy i seriale. W przypadku napotkania problemów lub pytań użytkownicy Pluto TV kontakt z platformą mogą osiągnąć na kilka sposobów.

Pluto TV kontakt online

Bardzo prostym sposobem na kontakt z Pluto TV jest wypełnienie formularza kontaktowego. W formularzu użytkownicy portalu wpisują swoje dane kontaktowe i podają napotkany przez nich problem. Czas rozwiązania problemu zależy od tego jak skomplikowany on jest i jak dokładnie opisał go użytkownik. 

Dodatkowo użytkownicy Pluto TV z Wielkiej Brytanii mają możliwość wysłania do pracowników platformy wiadomość mailową. Ogólne pytania przesyła się na adres e-mail [email protected], ale istnieją też inne adresy do skontaktowania się z konkretnymi wydziałami. 

Adres e-mail: [email protected]

Zapytania korporacyjne/prasa: [email protected]
Partnerstwo: [email protected]
Prywatność: [email protected]

Pluto TV kontakt telefoniczny

Innym sposobem na skontaktowanie się z Pluto TV jest kontakt telefoniczny. Po zadzwonieniu na numer (888) 851 8412 klienci nie zostaną połączeni z biurem obsługi klienta Pluto TV, ale z ich firmą nadrzędną Paramount Network Corporate. Kontakt telefoniczny jest możliwy przez całą dobę wyłącznie w języku angielskim.

Numer telefonu: (888) 851 8412