Patrizia Aryton Kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-02-01 17:42:22
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 15:28:00
Patrizia Aryton Kontakt

Partizia Aryton Kontakt. Dane Kontaktowe Partizia Aryton znajdują się na stronie. Kontakt Partizia Aryton drogą kontaktu telefonicznego oraz przez pocztę elektroniczną

Kontakt Patrizia Aryton

Partizia Aryton jest sklepem odzieżowym działającym w internecie. Kontakt ze sklepem Partizia Aryton można uzyskać na wiele sposobów. Kolejno jednym ze sposobów Kontaktu z Partizia Artyon jest poprzez kontakt telefoniczny, gdzie firma udostępnia dwa numery, jednym z nich jest lina kontaktowa służąca do udzielania informacji klientom. Poprzez kontakt telefoniczny, można zadawać pytania dotyczące produktów odzieżowych wychodzących spod marki Partizia Aryton oraz w sprawach doradczych telefon działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00. Drugi numer kontaktowy służy do kontaktu  z Sekretariatem Patrizia Aryton, gdzie można się dodzwonić z pytaniami dotyczącymi marketingu czy współpracy z Partizia Aryton. Kolejną formą kontaktu z Partizia Aryton jest poprzez pocztę elektroniczną sklepu internetowego. Konsultanci udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące problemów z zamówieniem czy reklamacji. Dodatkowo marka Partizia Aryton umożliwia kontakt poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie sklepu. Poprzez formularz można się skontaktować z biurem obsługi klienta, żeby, wypełnić formularz należy, podać adres e-mail, załącznik w razie potrzeby z trefnym produktem oraz dodatkowo wiadomość wyjaśniającą czego oczekuje klient.

Partizia Aryton Kontakt Telefoniczny: 

Infolinia: +48 583 501 627
Sekretariat: 58 684 21 93

Partizia Aryton Kontakt poprzez pocztę elektroniczną:
[email protected]

 

Partiza Aryton Kontakt poprzez czat

Jeżeli klient potrzebuje porady lub jest niepewny co do zakupionych produktów lub potrzebuje zadać innego typu pytanie Partizia Aryton na swojej stronie sklepu oferuje pomoc poprzez czat, na który można napisać. Wolny konsultant połączy się do czatu oraz odpowie na wszelkie pytania ciekawiące klienta. Czat jest dostępny od poniedziału do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Adres Partizia Aryton


ARYTON E-SKLEP SPÓŁKA Z O.O.
ul. Gryfa Pomorskiego 5
83-333 Chmielno
Polska