New Balance kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-11-23 07:15:13
  • Data modyfikacji: 2023-02-06 14:49:47
New Balance kontakt

New Balance kontakt. New Balance telefon, adres korespondencyjny, adres e-mail. Infolinia New Balance, strona internetowa. Informacje na temat firmy.

New Balance kontakt

New Balance jest jedną z największych firm produkujących obuwie sportowe dla kobiet, mężczyzn, a także dzieci w różnych grupach wiekowych. Firma jest znana z wysokiej jakości produktów i dbałości o detale. Wszystkie produkty są popularne wśród sportowców i osób ceniących sobie wygodę oraz styl. New Balance oferuje wszystkim swoim klientom szeroki wybór butów do biegania, treningów czy codziennego użytku wraz z akcesoriami i odzieżą sportową. Każdy produkt ma wysoką jakość, którą można zauważyć podczas jego użytku. Buty charakteryzują się wygodą i doskonałym dopasowaniem do nogi użytkownika, odzież delikatnością i przyjemnym w dotyku materiałem, a wszystkie akcesoria wysoką wytrzymałością.

New Balance kontakt z firmą umożliwia, udostępniając klientom numery telefonów, stronę internetową, pocztę elektroniczną oraz adres tradycyjnej skrzynki pocztowej. 

New Balance telefon

New Balance telefon podał w celu umożliwienia w miarę szybkiego komunikowania się z pracownikami firmy. Każdy kraj posiada swoją własną infolinię marki New Balance, z którą można się połączyć w konkretnych godzinach jej działania. Wszystkie numery telefonów oraz dokładne dane adresowe są zamieszczone na ich stronie internetowej. Na adres pocztowy New Balance można wysłać list lub paczkę zwrotną do siedziby firmy w danym kraju. W Polsce dane kontaktowe to: 

Adres New Balance: ul. Ciasna 10, 35-232 Rzeszów

New Balance telefon infolinia: 17 858 10 19

Adres New Balance e-mail: [email protected]

New Balance strona internetowa

Oficjalna strona internetowa New Balance na swojej platformie oferuje formularz kontaktowy, dzięki któremu można skontaktować się z firmą. Dodatkowo New Balance posiada konta internetowe w social mediach takich jak np. Instagram, Facebook czy Twitter, dzięki którym w razie potrzeby można korespondować w ten sposób.