NEONAIL kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-05-27 08:54:53
  • Data modyfikacji: 2022-11-16 20:34:09
NEONAIL kontakt

Różne formy kontaktu z firmą NEONAIL dostępne na stronie. Aktualne dane kontaktowe do NEONAIL dla zainteresowanych. Skontaktuj się z NEONAIL telefonicznie.

Kontakt NEONAIL

NEONAIL jest to firma zajmująca się produkcją lakierów hybrydowych do paznokci, urządzeń, akcesoriów i przyborów, płynów i preparatów, żelów oraz produktów do dezynfekcji.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania związane z NEONAIL lub z produktami tej firmy, warto jest uzyskać kontakt NEONAIL, aby otrzymać pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta Sklepu. Chcąc uzyskać kontakt NEONAIL klienci mają do wyboru wiele różnych form kontaktu. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt NEONAIL, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt NEONAIL.

Centralne biuro NEONAIL ma swoje położenie w Poznaniu przy ulicy Jasielskiej 10a.

NEONAIL kontakt realizuje, chociażby poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Aby uzyskać mailowy kontakt NEONAIL, należy wysyłać wiadomości na odpowiedni adres e-mail. NEONAIL kontakt z klientami korzystając z poczty elektronicznej, umożliwia pod dwoma różnymi adresami. Zapytania ogólne, należy wysyłać pod adres e-mail [email protected]. Natomiast aby uzyskać kontakt NEONAIL w sprawie reklamacji, można pisać pod adres [email protected]. Pracownicy z Biura Obsługi Klienta NEONAIL starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów poprzez pocztę elektroniczną tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto wiedzieć o tym, że NEONAIL kontakt z zainteresowanymi realizuje także na inne sposoby.

Adres: ul. Jasielska 10a, 60 - 476 Poznań

E-mail (Biuro Obsługi Klienta): [email protected]
E-mail (dział ds. reklamacji i zwrotów): [email protected]

NEONAIL telefon

Innym sposobem na kontakt NEONAIL, jest forma telefoniczna. NEONAIL kontakt telefoniczny realizuje poprzez infolinie. Dostępne są dwa różne numery telefonu, pozwalające na kontakt NEONAIL. Dzwoniąc na telefon do NEONAIL należy pamiętać o tym, aby wybrać odpowiedni numer, aby uzyskać szybką pomoc od konsultantów Biura Obsługi Klienta. 

Telefoniczna obsługa klienta jest dostępna pod numerem +48 612 502 439. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na tę chwilę, numer kontaktowy do NEONAIL nie jest obsługiwany przez całą dobę. NEONAIL kontakt realizuje jedynie w wybranych godzinach. Pracownicy z Biura Obsługi Klienta obsługują połączenia przychodzące na telefon NEONAIL od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt NEONAIL nie jest dostępny. W godzinach, w których akurat telefoniczny kontakt NEONAIL jest niemożliwy, warto jest uzyskać z innych form pozwalających na skontaktowanie się z firmą NEONAIL.

NEONAIL kontakt telefoniczny umożliwia także z działem do spraw zwrotów i reklamacji. Gdy wystąpi potrzeba zwrotu lub reklamacji jakiegokolwiek produktu firmy NEONAIL, należy dzwonić pod numer +48 612 502 448.

Telefon (Biuro Obsługi Klienta): +48 612 502 439
Telefon (dział ds. reklamacji i zwrotów): +48 612 502 448