Medi Partner kontakt

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2017-06-18 22:59:53
  • Data modyfikacji: 2022-12-14 12:45:34
Medi Partner kontakt

Medi Partner kontakt — umówienie specjalistycznej wizyty. Kontakt w sprawie leczenia. Kontakt telefoniczny oraz e-mail. Informację o świadczonych usługach

Medi Partner kontakt

Medi Partner są to specjalistyczne centra medyczne, działające aktualnie w ramach Medicover oraz Centrum Medycznego Damiana. Dodatkowo w ramach Medi Partner Sp. z o. o od 1 kwietnia 2019 roku działa sieć klinik Leczenia Niepłodności InviMed.

Pacjenci mogą poznać szczegółową ofertę centrum medycznego, odwiedzając oficjalną stronę. Dodatkowo dostępny jest telefoniczny kontakt Medi Partner, który obsługiwany jest przez biuro obsługi klienta. Pacjenci, dzwoniąc, mogą uzyskać informacje na temat świadczonych usług, ale także poznać wycenę leczenia, czy personalnego dopasowania oferty. Możliwe jest również umówienie na wizytę w celu diagnozy. Medi Partner kontakt udostępnia także drogą mailową, poprzez podanie na oficjalnej stronie adresu do kontaktu.

Medi Partner kontakt telefoniczny

Dla pacjentów Medi Partner dostępny jest numer telefonu. Medi Partner kontakt telefoniczny obsługuję poprzez biuro obsługi klienta. Osoby dzwoniące mogą umówić się na wizytę w jednej z placówek centrów medycznych. Dodatkowo mogą poznać szczegółową ofertę, jaka daje Medi Partner. Aby skontaktować się z Medi Partner telefonicznie, wystarczy zadzwonić pod numer (22) 500 900 800.

Medi Partner kontakt elektroniczny

Poza udostępnionym na stronie numerem telefonu do kontaktu możliwe jest również wysłanie swojego zapytania drogą mailową. Medi Partner kontakt elektroniczny obsługuje poprzez podany na stronie adres e-mail. Osoby piszące wiadomość mogą zapytać o szczegółowe informacje dotyczące danego leczenia oraz poznać przybliżone koszty takich zabiegów. Aby skontaktować się z Medi Partner, wystarczy wysłać wiadomość e-mail na podany na stronie adres.

Medi Partner kontakt online: [email protected]

Medi Partner kontakt osobisty

W przypadku dolegliwości najlepszym sposobem na dobranie odpowiedniego planu leczenie będzie osobisty kontakt z lekarzem jednym z centrów medycznych. Po przeprowadzonej diagnozie specjaliści będą mogli dobrać odpowiedni plan leczenia. Medi Partner kontakt osobisty możliwy jest w jednym z centrów medycznych. Informacje na temat placówek dostępne są na oficjalnej stronie. Możliwe jest znalezienie najbliższego punktu w okolicy, specjalizującego się w danej dziedzinie.

Dane kontaktowe Medi Partner
Medi Partner Sp. z o. o
ul. Cybernetyki 19
02-677 Warszawa