Limango kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-10-02 09:28:51
  • Data modyfikacji: 2022-12-14 12:25:19
Limango kontakt

Limango kontakt — Informacje dotyczące sklepu internetowego. Zgłoszenie reklamacji oraz zwroty. Kontakt telefoniczny oraz adres e-mail dostępny na stronie.

Limango kontakt

Limango jest klubem internetowym przeznaczonym głównie dla kobiet oraz młodych rodzin. Na stronie możliwe są zakupy znanych marek w atrakcyjnych cenach jedynie dla klubowiczów. Klubowicze mogą zakupić produkty nawet do 80% taniej. Co pewien czas organizowane są kampanie sprzedażowe realizowane w ścisłej współpracy ze znanymi markami z całego świata. Na stronie obowiązuję zasada „kto pierwszy ten lepszy”, gdyż produktów w niskich cenach jest ograniczona ilość.

Klub internetowy Limango kontakt z klientami utrzymuję głównie poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie. W przypadku chęci otrzymania odpowiedzi w szybszym tempie możliwe jest skorzystanie z telefonu kontaktowego do biura obsługi klienta. Limango kontakt dla klubowiczów i nie tylko umożliwia poprzez media społecznościowe takie jak Facebook, czy Instagram, gdzie możliwe jest wysłanie prywatnej wiadomości.

Limango kontakt poprzez formularz

Osoby będące członkami klubu Limango, mogą wysyłać zapytania dotyczące problemów związanych z zakupami na platformie poprzez formularz kontaktowy. Konsumenci chętni dołączyć do klubu Limango mogą również wysłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy, aby zdobyć członkostwo. Konsultanci odpowiedzi wysyłają na podany w formularzu adres e-mail. Kontakt limango poprzez formularz dostępny jest na stronie w zakładce info.

Dodatkową opcją uzyskania kontaktu w formie online z obsługą klienta, mogą być media społecznościowe. Limango posiada profile między innymi na Facebooku czy Instagramie. Kontakt Limango online nie jest najszybszą metodą na uzyskanie odpowiedzi, jednak możliwe jest wysłanie szczegółowego zapytania, na które telefoniczne biuro obsługi klienta mogłoby nie udzielić odpowiedzi.

Limango kontakt telefoniczny

W przypadku osób niebędących członkami klubu limango dostępny jest na oficjalnej stronie numer kontaktowy. Konsultanci postarają się szczegółowo odpowiedzieć na pytania konsumentów. Pomogą także w przypadku zakładania karty klubowicza Limango. Dodatkowo klubowicze, mogą uzyskać telefoniczny kontakt z Limango w przypadku zgłaszania reklamacji lub zwrotów. Biuro obsługi klienta pokieruję, w jaki sposób dokonać zwrotu.

Limango kontakt telefoniczny:

Poniedziałek-środa 9:00-17:00
Czwartek 9:00-16:00
Piątek 9:00-17:00

tel.: +48 (71) 721 77 77

Dane kontaktowe Limango

Klubowicze zamawiający produkty ze strony mają prawo do zwrotów, jak i reklamacji. W tym celu Limango udostępnia adres do wysyłki zwrotnych przesyłek. Zanim zwrot zostanie nadany warto jednak wykorzystać telefoniczny kontakt limango lub wysłać zapytanie online. Klub postara się dokładnie poinformować o szczegółach dotyczących zwrotów.

Dane kontaktowe Limango
Limango Polska Sp. z o.o. c/o Rhenus Logistics S.A.
Łozienica
Ul. Prosta 16
72-100 Goleniów