Lifetime Movie Club kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-08-23 02:40:25
  • Data modyfikacji: 2022-07-06 15:23:27
Lifetime Movie Club kontakt

Jak nawiązać kontakt z Lifetime Movie Club? Kontakt online i telefoniczny z Lifetime Movie Club, dane kontaktowe z platformą dla jej użytkowników.

Lifetime Movie Club kontakt

Lifetime Movie Club to platforma streamingowa oferująca swoim użytkownikom po wykupieniu subskrypcji dostęp do klasycznego zestawu filmów Lifetime Movies i innych. Platforma jest dostępna na większości urządzeń. W razie problemów z użytkowaniem platformy, jej subskrybenci są w stanie skontaktować się z Lifetime Movie Club na kilka sposobów.

Lifetime Movie Club kontakt online

Najczęściej wybieraną formą kontaktu z Lifetime Movie Club przez subskrybentów jest wypełnienie formularza kontaktowego. W formularzu tym należy wypełnić swoje dane kontaktowe i szczegółowy opis problemu. W stosunkowo krótkim czasie od zgłoszenia problemu pracownicy biura obsługi klientaLifetime Movie Club są w stanie naprawić wszelkie problemy i odpowiedzieć na pytania dręczące użytkowników. 

Inną formą kontaktu jest wysłanie wiadomości e-mail na adres platformy: [email protected].

Adres e-mail: [email protected]

Lifetime Movie Club kontakt telefoniczny

Istnieje również możliwość skontaktowania się z Lifetime Movie Club poprzez infolinię pod numerem telefonu 1 212 850 9317. Kontakt telefoniczny jest możliwy z pracownikami Television Networks, które jest właścicielem Lifetime Movie Club. Należy wziąć pod uwagę, że biuro znajduje się w Stanach zjednoczonych i kontakt telefoniczny odbywa się wyłącznie w języku angielskim.

Numer telefonu: 1 212 850 9317