Kontakt kwarantanna

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2018-04-11 21:33:10
  • Data modyfikacji: 2022-12-05 20:43:25
Kontakt kwarantanna

Kwarantanna Kontakt — Zgłoszenie kwarantanny. Zapytaj o zasady kwarantanny domowe oraz izolacji. Przyjmowanie zgłoszeń dotyczących kwarantanny.

Kwarantanna Kontakt

Podczas pandemii wywołanej wirusem COVID 19, osoby zarażone powinny zgłosić ten fakt odpowiednim organom. Kwarantanna oraz izolacja domowa były wymagane, kiedy podróżni wracali zza granicy. Informacje na temat kwarantanny możliwe są do uzyskania pod podanym na stronie numerem kontaktowym. 

Kontakt w sprawie kwarantanny dostępny jest poprzez telefoniczną rozmowę z konsultantem. Zanim jednak nawiąże się połączenie, warto odwiedzić oficjalną stronę gov, na której poruszono większość niezbędnych tematów związanych z kwarantanną.

Telefon kontaktowy kwarantanna

Z dniem 28 marca 2022 roku zniesiono obowiązek przymusowej kwarantanny. Telefon kontaktowy w celu uzyskania informacji o izolacji domowej pozostał i wciąż można z niego korzystać. Kontakt telefoniczny związany z kwarantanną służy głównie do pozyskania informacji, jednak możliwe jest również zgłoszenie wszelkich problemów. Konsultacji przyjmują zgłoszenia i przekazują je pracownikom sanepidu. 

Kwarantanna kontakt telefoniczny pod numerem: +48 22 25 00 115.

Kontakt z Głównym Inspektorem Sanitarnym: +48 22 34 53 300.

Zgłaszanie problemów oraz ogólne nawiązanie kontaktu na podane powyżej numery jest bezpłatne. Dodatkowo telefon kontaktowy czynny jest całodobowo. Pamiętać także należy, że jest to oficjalny numer kontaktowy, z rzetelnymi informacjami. Niezbędne informacje można znaleźć, odwiedzając stronę kwarantanna gov pl.