Kontakt do Kruszwila

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2017-05-26 00:15:21
  • Data modyfikacji: 2023-02-02 12:26:47
Kontakt do Kruszwila

Uzyskaj aktualny kontakt do Kruszwila dzięki poniższej stronie internetowej. Skontaktuj się z Lordem Kruszwilem na różne dostępne sposoby. Skorzystaj już dziś z różnych sposobów na skontaktowanie się z Kruszwilem.

Kim jest Kruszwil

Kruszwil lub też Lord Kruszwil tak naprawdę nazywa się Marek Kuszel. Jest znanym polskim youtuberem i bardzo kontrowersyjnym patoinfluencerem, którego poczynania na Instagramie śledzi ponad 1 milion obserwujących go osób. Urodził się on 23 marca 2001 roku i pochodzi ze Szczecina. Tam też zaczął początki swojej przygody z kręceniem filmów. W czasach świetności jego kanał był subskrybowany przez ponad 1 milion osób. Przy jego kanale pomagał mu także inny influencer o pseudonimie Kamerzysta. Podczas ich początkowej współpracy większość umieszczanych przez Kruszwila filmów została po pewnym czasie zbanowanych przez platformę YouTube głównie za kontrowersyjne publikowane treści. Platforma zakazała youtuberowi nagrywania i publikacji jakichkolwiek filmów na okres 3 miesięcy, a także w przypadku dalszych naruszeń przez filmy upubliczniane po tym okresie Marek miałby dostać całkowity zakaz na publikowanie swojej twórczości na YouTube. Po tak burzliwej znajomości Kruszwil zdecydował sam zakończyć współpracę z Kamerzystą, usunąć wspólny kanał i założyć własny.

Kruszwil kontakt

W chwili obecnej wszyscy sympatycy i widzowie Marka mają ograniczone możliwości na kontakt z internetowym twórcą. Youtuber nie udostępnia bowiem żadnego numeru kontaktowego, przez który można by bezpośrednio porozmawiać z Markiem. Przyczyną takiej decyzji jest zapewne to, że Kruszwil jest osobą publiczną i zapewne chce ustrzec się przed nachalnymi fanami jego twórczości. Dodatkowo nieupubliczniony został również żaden adres poczty elektronicznej, na który fani mogliby wysłać bezpośrednią wiadomość do Marka. W chwili obecnej wszyscy chętni, którzy chcieliby skontaktować się z influencerem, mogą próbować napisać bezpośrednie wiadomości na oficjalnym profilu Marka na Instagramie. Jest to prawdopodobnie jedyna i najlepsza opcja na kontakt z Lordem Kruszwilem. W przypadku upublicznienia jakiegokolwiek nowego sposobu na kontakt z Kruszwilem z pewnością powyższa strona zostanie zaktualizowana o nowe dane. W chwili obecnej wszyscy sympatycy Marka mają ograniczone możliwości, aby skontaktować się ze swoim idolem.