Krajowa Spółka Cukrowa kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2017-10-02 00:29:04
  • Data modyfikacji: 2022-07-11 12:46:34
Krajowa Spółka Cukrowa kontakt

Jak skontaktować się z Krajową Spółką Cukrową ? Lokalizacja, telefon oraz aktualny adres spółki, akcje

Kontakt z Krajową Spółką Cukrową

Głównym zadaniem Krajowej Spółki Cukrowej jest produkcja cukru, obecnie należy ona do największych producentów cukru zlokalizowanych na obszarze Europy. Jednakże produkcja cukru nie jest jedynym, czym spółka się zajmuje. Zadania spółki obejmują także sprzedaż cukru i pozostałych wyrobów, które zostały utworzone podczas produkcji cukru. Oprócz tego zajmuje się także przetwarzaniem owoców oraz warzyw.

Nawiązanie kontaktu z Krajową Spółką Cukrową jest możliwe na kilka sposobów, jednak w większości kontakt z klientami występuje telefonicznie, kontaktując się z pracownikami konsultacji telefonicznej centrali KSC.

  • Adres: ul. Kraszewskiego 40, 87-100 Toruń,
  • E-mail: [email protected],
  • Telefon: 56 650 11 00,

Kontakt z Krajową Spółką Cukrową jest możliwy także poprzez formularz, w którym po uzupełnieniu danych można z łatwością zadać pytania obsłudze klienckiej KSC.

Dodatkowo strona internetowa Krajowej Spółki Cukrowej, zawiera kod QR, dzięki któremu po jego zeskanowaniu można uzyskać dane kontaktowe Krajowej Spółki Cukrowej.

Akcje Krajowej Spółki cukrowej

Firma KSC pozwala na wykupienie akcji swoim pracownikom oraz plantatorom. Jednakże istotnym jest wiedza o cenach akcji, które mogą się mocno wahać. Jest to związane z wieloma czynnikami, takimi jak sytuacją geopolityczną na świecie, lub nastrojami społeczeństwa. Dokładne dane dotyczące cen akcji można znaleźć na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Krajowa Spółka Cukrowa odziały

Na terenie Polski, KSC posiada kilka oddziałów. Z wyjątkiem oddziałów, których zadaniem jest produkcja cukru, w Gdańsku znajduje się oddział magazynowo logistyczny KSC S.A. Który pełni funkcję usług magazynowo-logistycznych.