Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji kontakt

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-11-24 21:55:07
  • Data modyfikacji: 2022-12-27 18:33:35
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji kontakt

Aktualne dane kontaktowe do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji dostępne na stronie dla zainteresowanych. Skontaktuj się telefonicznie z konsultantami KRRiT.

Kontakt Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest to organ, który stoi na straży wolności słowa i zajmuje się on zapewnianiem obywatelom dostępu do jak najszerszego zakresu informacji z różnych źródeł. Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji lub działania rady, warto, jest uzyskać kontakt z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji, aby szybko uzyskać potrzebne informacje od konsultantów. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji telefon

Kontakt z Rzecznikiem Pracowym Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji możliwy jest telefonicznie. Kontakt sposobem telefonicznym możliwy jest pod dwoma różnymi numerami. Aby uzyskać kontakt z Rzecznikiem Prasowym Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, należy dzwonić na jeden z dwóch numerów: +48 22 597 3016 lub +48 22 597 3044.

Innym sposobem na kontakt z Rzecznikiem Prasowym Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, jest forma mailowa. Wszelkie wiadomości kierowane do Rzecznika prasowego należy wysyłać na elektroniczną skrzynkę pocztową działającą pod adresem [email protected].

Telefon: +48 22 597 3016 lub +48 22 597 3044
E-mail: [email protected]

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji – kontakt dla abonentów

W Polsce powstał abonament RTV, który jest opłatą obowiązującą wszystkich ludzi, którzy odbierają sygnał telewizyjny oraz radiofoniczny. Telefoniczny kontakt w sprawie otrzymania informacji o między innymi stanie konta abonenckiego można otrzymać pod numerem +48 43 842 06 06. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt, który byłby dostępny przez całą dobę, nie jest obsługiwany. Połączenia pod podanym numerem, są obsługiwane jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci obsługują połączenia przychodzące na telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt nie jest możliwe.

W innych godzinach zaleca się kontakt mailowy pod adresem poczty elektronicznej [email protected].

Telefon: +48 43 842 06 06
E-mail: [email protected]