Kernau Kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-05-04 19:24:09
  • Data modyfikacji: 2023-01-20 16:03:31
Kernau Kontakt

Wypróbuj aktualne sposoby na kontakt z serwisem, w tym także telefon Kernau. Za skontaktowania się z Kernau możliwa jest bezpośrednia rozmowa z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy. Poprzez telefoniczną rozmowę możliwe jest uzyskanie dodatkowych informacji.

Kernau kontakt

Poza dostępnym poniżej telefonem Kernau klienci preferujący kontakt za pośrednictwem internetu skorzystać mogą z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Dzięki temu możliwa jest korespondencja z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy. Osoby chętne na podany adres wysyłać mogą wielkiego rodzaju prośby o znalezienie rozwiązania w danym problemie, pytania, czy też zażalenia. Przed wysłaniem wiadomości warto ją dobrze skonstruować. W tytule maila dobrze jest umieścić powód, z jakim klient zwraca się do pracowników firmy, a w treści wiadomości dokładnie opisać daną sytuację. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzą ekspertów Biura Obsługi Klienta Kernau powinien zostać dostarczony do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy Kernau dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każdą nadesłaną wiadomość, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Kernau: [email protected]
E-mail Kernau w sprawach reklamacji: [email protected]
E-mail Kernau w sprawach gwarancji: [email protected]
E-mail Kernau do serwisu: [email protected]

Istnieje także możliwość korespondencji listownej z Kernau. W listach wystarczy jedynie opisać sytuację, z jaką problem ma klient, a konsultanci Centrum Obsługi Klienta z pewnością znajdą odpowiednie rozwiązanie.

Adres korespondencyjny Kernau: Łańcut 37-100, ul. Cetnarskiego 35/37

Telefon Kernau

Sposobem na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta jest skorzystanie z aktualnego telefonu Kernau. Dzięki niemu klienci mogą skontaktować się bezpośrednio z konsultantami firmy. Otrzymać wtedy mogą dodatkowe informacje o aktualnych ofertach produktów Kernau. Obsługa telefonu Kernau udzieli także odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, z jakimi zgłaszać się będą klienci. Warto wspomnieć, że dostępny numer kontaktowy do konsultantów Centrum Obsługi Klienta Kernau dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon Kernau: 17 865 26 80
Telefon Kernau w sprawach gwarancji: 17 865 26 82
Telefon Kernau do serwisu: 22 243 70 00