Kali kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-09-11 22:36:55
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 15:48:15
Kali kontakt

Kontakt Kali. Dane kontaktowe Kali, numer kontaktowy, e-mail, adres. Kali koncerty. Kali kontakt dostępny na stronie internetowej.

Kali kontakt

Marcin Kamil Gutkowski, urodzony dnia 22 października 1981 roku w Krakowie, szerzej znany jako Kali, jest raperem i aktorem. Początki swojej kariery muzycznej i artystycznej miał w roku 1999, po nawiązaniu współpracy z Kliczem, członkiem zespołu hip-hopowego o nazwie Intoksynator.

W trakcie swojej kariery artystycznej pracował z takimi twórcami jak Peja, O.S.T.R., Pezet, Sokół, Popek, Hemp Gru, Kacper HTA, Afu Ra, Borixon, Gedz, Paluch, Sarius, Włodi i Żabson.

Na platformie YouTube posiada swój własny kanał, gdzie publikuje swoje materiały muzyczne. Filmy te zostały odtworzone już wiele razy i nadal cieszą się popularnością.

Kontakt Kali

Kontakt Kali  jest dostępny dla publiki rapera, nie udostępnia on swojego numeru kontaktowego. Można jednak skontaktować się z Kali kontakt przez menadżera artysty.

Kontakt Kali Ganja Mafia

Ganja Mafia kontakt jest możliwy przez pocztę elektroniczną, pisząc na adres e-mail kontakt Mafia Ganja. Alternatywną opcją jest wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na stronie sklepu swoimi danymi oraz zadanie pytań dotyczących produktów lub zgłoszenie innych występujących problemów technicznych. Komunikacja przez pocztę elektroniczną jest obsługiwania od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Dane kontaktowe Kali, numer kontaktowy, e-mail

Kali Koncerty 2022

Kali, Kraków
  • Adres: Hype Park, Kraków,
  • Data: 14 Października 2022,
  • Godzina: 21:00,