Intimissimi kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-05-10 06:23:34
  • Data modyfikacji: 2022-11-21 23:22:38
Intimissimi kontakt

Kontakt ze sklepem Intimissimi możliwy telefonicznie lub online. Aktualny numer telefonu do Intimissimi dostępny na stronie dla zainteresowanych. Infolinia Intimissimi.

Kontakt Intimissimi

Intimissimi jest to sklep zajmujący się sprzedażą odzieży oraz bielizny, kierowanej zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania związane z Intimissimi lub z produktami sprzedawanymi w sklepie, warto, jest uzyskać kontakt Intimissimi, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta Intimissimi. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Intimissimi, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Intimissimi.

Główna siedziba Intimissimi ma swoje położenie w Warszawie przy ulicy Twardej 18.

Intimissimi kontakt z klientami realizuje na wiele sposobów. Jednym ze sposobów, umożliwiających kontakt Intimissimi, jest formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Arkusz taki należy odpowiedni wypełnić, wpisując do niego wszystkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Intimissimi. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w sklepie Intimissimi, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto pamiętać o tym, że mimo tego, że kontakt Intimissimi poprzez formularz jest dostępny przez całą dobę, to uzyskanie odpowiedzi od konsultantów możliwe jest jedynie w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

Innym sposobem na kontakt Intimissimi online jest czat z konsultantem. Taka możliwość dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych na stronie internetowej sklepu Intimissimi.

Adres: Ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Intimissimi telefon

Intimissimi kontakt zainteresowanymi umożliwia także telefonicznie. Intimissimi kontakt telefoniczny realizuje dzięki infolinii. Dzwoniąc pod numer, który pozwala na kontakt Intimissimi, można otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta sklepu. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Intimissimi, należy dzwonić pod numer 008 001 213 882. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Intimissimi kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Na ten moment całodobowy telefoniczny kontakt Intimissimi, nie jest realizowany. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące na telefon Intimissimi, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Intimissimi nie jest możliwy. W godzinach, w których akurat telefoniczny kontakt Intimissimi nie jest realizowany, można skorzystać z innych sposobów, które również pozwalają zainteresowanym na skontaktowanie się ze sklepem. Warto także wiedzieć, że numer do Intimissimi jest darmowy dla wszystkich klientów sklepu.

Telefon: 008 001 213 882