Kontakt Hotel Kossak

Kontakt Hotel Kossak

Zarezerwuj telefonicznie wizytę w Hotelu Kossak poprzez numer udostępniony na stronie. Aktualne dane kontaktowe do Hotelu Kossak. Infolinia telefoniczna Hotelu Kossak.

Hotel Kossak kontakt

Hotel Kossak jest to nowoczesny oraz luksusowy hotel zlokalizowany w Krakowie. Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Hotelu Kossak związane na przykład z rezerwacjami, warto, jest uzyskać kontakt z Hotelem Kossak, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt z Hotelem Kossak, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt z Hotelem Kossak.

Hotel Kossak umiejscowiony jest przy Placu Kossaka 1 w Krakowie.

Adres:
Plac Kossaka 1
31 - 106 Kraków

Kontakt Hotel Kossak online

Hotel Kossak kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z Hotelem Kossak online. Aby uzyskać kontakt z Hotelem Kossak online, można skorzystać z na przykład formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej sklepu. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz temat i treść wiadomości, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Hotelu Kossak, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Innym sposobem na kontakt z Hotelem Kossak online, jest elektroniczna skrzynka pocztowa. Hotel Kossak kontakt mailowy realizuje pod wieloma różnymi adresami. Główny z nich, jest to [email protected]. Dodatkowo pełną listę adresów, pozwalających na kontakt z Hotelem Kossak udostępniono poniżej. Kontakt z Hotelem Kossak poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową pozwala na szybkie uzyskanie potrzebnej pomocy.

Hotel Kossak:

E-mail: [email protected]
E-mail (Head of Hotel Business): [email protected]
E-mail (Kierownik recepcji): [email protected]

Dział sprzedaży i marketingu:

E-mail (Sales Manager): [email protected]
E-mail (Specjalista ds. konferencji): [email protected]
E-mail (Rezerwacje grupowe): [email protected]

Restauracja:

E-mail (Café Oranżeria): [email protected]
E-mail (Food & Beverage Manager): [email protected]
E-mail (Executive Chef): [email protected]

Hotel Kossak telefon

Hotel Kossak kontakt realizuje także telefonicznie. Tak jak w przypadku elektronicznej skrzynki pocztowej, kontakt z Hotelem Kossak możliwy jest pod wieloma różnymi numerami, w zależności od tematu rozmowy. Głównym numerem, pozwalającym na kontakt z Hotelem Kossak, jest +48 12 379 59 00. Dodatkowo poniżej udostępniona jest pełna lista numerów kontaktowych do Hotelu Kossak.

Hotel Kossak:

Telefon: +48 12 379 59 00
Telefon (Kierownik recepcji): +48 12 379 59 09

Dział sprzedaży i marketingu:

Telefon (Sales Manager): +48 12 379 59 20
Telefon (Specjalista ds. konferencji): +48 12 379 59 24
Telefon (Rezerwacje grupowe): +48 12 379 59 22

Restauracja:

Telefon (Café Oranżeria): + 48 12 379 59 50 oraz + 48 66 446 30 59
Telefon (Food & Beverage Manager): +48 12 379 59 50