Greenpoint kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-03-26 13:11:08
  • Data modyfikacji: 2022-11-22 22:20:36
Greenpoint kontakt

Skontaktuj się ze sklepem Greenpoint telefonicznie poprzez infolinię lub mailowo. Aktualne dane kontaktowe do Greenpoint dostępne na stronie dla zainteresowanych.

Kontakt Greenpoint

Greenpoint jest to marka odzieżowa, zajmująca się produkcją oraz sprzedażą odzieży kierowanej dla kobiet. Greenpoint zakupy umożliwia zarówno internetowo, jak i stacjonarnie w ponad 165 sklepach rozmieszczonych w wielu miastach w całej Polsce. W sklepie Greenpoint, oprócz odzieży, można również zakupić wszelkiego rodzaju akcesoria oraz obuwie.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania związane z Greenpoint lub z produktami marki, warto, jest uzyskać kontakt Greenpoint. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Greenpoint, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby, które umożliwiają zainteresowanym kontakt Greenpoint.

Greenpoint kontakt realizuje, chociażby poprzez tradycyjną pocztę. Wszelką korespondencję kierowaną do Greenpoint, należy wysyłać pod adres: Domagały 5, 30-741 Kraków. Dodatkowo pomoc od pracowników Greenpoint, można otrzymać w każdym ze stacjonarnych sklepów.

Innym sposobem na kontakt Greenpoint, jest formularz kontaktowy. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszystkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu, zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Greenpoint. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w sklepie Greenpoint, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Greenpoint kontakt umożliwia także poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Greenpoint, należy wysyłać pod adres [email protected]. Pracownicy Biura Obsługi Klienta Greenpoint, gwarantują szybkie oraz profesjonalne udzielenie odpowiedzi na zapytania wysyłane przez klientów na podany adres e-mail.

Adres korespondencyjny:
Greenpoint S.A. z dopiskiem Greenpoint.pl
Domagały 5, 30-741 Kraków

E-mail: [email protected]

Telefon Greenpoint

Greenpoint kontakt realizuje także telefonicznie dzięki infolinii. Greenpoint kontakt telefoniczny umożliwia pod dwoma różnymi numerami. Aby skontaktować się z centralą Greenpoint, należy wybrać numer telefonu 12 413 16 31. Natomiast, aby uzyskać telefoniczny kontakt Greenpoint z Biurem Obsługi Klienta, należy dzwonić pod numer 12 287 07 07. Konsultanci telefoniczni są w stanie udzielić odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania związane ze sklepem internetowym. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na tę chwilę, telefoniczny kontakt Greenpoint, dostępny przez całą dobę, nie jest obsługiwany. Telefoniczny kontakt Greenpoint możliwy jest jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące na telefon Greenpoint w godzinach od 8:00 do 16:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Greenpoint jest niemożliwy.

Telefon (centrala): 12 413 16 31
Telefon (sklep internetowy): 12 287 07 07