Geberit kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2017-07-05 13:28:10
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 10:34:16
Geberit kontakt

Kontakt Geberit. Dane kontaktowe Geberit, adres, numer kontaktowy, e-mail. Geberit kontakt dla klientów. Pomoc techniczna dla klientów indywidualnych.

Kontakt Geberit

Firma Geberit miała swoje początki już w roku 1874, kiedy Caspar Melchior Gebert rozpoczął swoją działalność hydrauliczną. Następnie, kiedy Heinrich i Klaus Gebert przejeli przedsiębiorstwo w 1953, firma zaczęła swój szybki rozwój, otwierając nowe działalności w Europie, które poza nowymi częściami, oferowały również usługi techniczne. W kolejnych latach firma Geberit otworzyła więcej punktów oferujących swoje usługi wraz z nowymi produktami takimi jak systemy odwadniające, systemy podtynkowe oraz nowe komponenty dla sektora higieny. W roku 2004 Geberit dokonało zakupu niemieckiego producenta rur metalowych, Mapress Holding. Następnie w 2015 finlandzka firma Sanitec zajmująca się produkcją wanien oraz toalet została wykupiona przez przedsiębiorstwo Geberit.

Obecnie Geberit posiadająca szeroką ofertę produktów, zajmuje się sprzedażą ceramiki, wanien, różnego rodzaju spłuczek, systemów wodociągowych i instalacyjnych oraz kanalizacyjnych.

Geberit kontakt

Komunikacja z Geberit kontakt jest możliwa na kilka sposobów. Jednym z nich jest poprzez numer kontaktowy Geberit kontakt przeznaczony dla klientów indywidualnych firmy. Kontakt telefoniczny jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00 z wyjątkiem dni świątecznych. Innym sposobem na kontakt Geberit jest przez skorzystanie z poczty elektronicznej i napisanie wiadomości na adres e-mail Geberit kontakt. W wiadomości można zawrzeć wszelkie pytania dotyczące oferty Geberit i uzyskać odpowiedzi w wypadku napotkania jakichkolwiek problemów. Dodatkowo przedsiębiorstwo Geberit oferuje możliwość kontaktu przez formularz kontaktowy. Aby tego dokonać, należy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie Geberit kontakt swoimi danymi kontaktowymi oraz napisać wiadomość w przeznaczonym do tego polu formularza. Konsultanci Geberit kontakt odpowiedzą na zgłoszenie najkrótszym możliwym czasie.

Dane kontaktowe Geberit

  • Adres: ul. Postępu 1, 02-676 Warszawa,
  • Numer kontaktowy: +48 801 17 17 17,
  • Numer kontaktowy-recepcja: +48 22 386 01 02,
  • Adres e-mail: [email protected],