FreeStyle Libre kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-04-09 06:09:27
  • Data modyfikacji: 2022-12-01 19:17:04
FreeStyle Libre kontakt

FreeStyle Libre formularz kontaktowy jako forma uzyskania kontaktu. Kontakt telefoniczny do FreeStyle Libre dla petentów. FreeStyle Libre adres e-mail.

Kontakt FreeStyle Libre

FreeStyle Libre to system, który ma na celu ułatwienie życia osobom z cukrzycą. Metoda FreeStyle polega głównie na beznakłuciowym mierzeniu poziomu glukozy we krwi. Pomiary pacjenci mogą odczytywać na specjalnej, przeznaczonej do tego aplikacji. Osoby zainteresowane FreeStyle Libre kontakt, uzyskać mogą na wiele sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z formularza kontaktowego, który znajduje się na głównej stronie internetowej. Za jego pomocą petenci mogą przesyłać wszelkie zapytania do Biura Obsługi Klienta FreeStyle Libre. Dobrze jest również przeglądnąć sekcję FAQ. Umieszczane są tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Wszystkie zainteresowane osoby mają również możliwość, przesłania wiadomości mailowej, za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszystkie zapytania powinny zostać skierowane na adres [email protected]. Pracownicy FreeStyle Libre odpowiadają na wszystkie wiadomości w jak najszybszym czasie.

Adres e-mail: [email protected]

FreeStyle Libre kontakt telefoniczny

Osoby, które chcą uzyskać z FreeStyle Libre kontakt telefoniczny mogą to wykonać wykorzystując w tym celu numer telefonu, którym jest 800 500 800. Warto wiedzieć, że telefon FreeStyle Libre funkcjonuje w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Wszystkie połączenia są bezpłatne.

Aktualnie działający numer telefonu do FreeStyle Libre to: 800 500 800