Eurowizja kontakt

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2017-05-28 20:14:08
  • Data modyfikacji: 2022-07-07 15:09:29
Eurowizja kontakt

Jak nawiązać kontakt z Eurowizją? Sposoby głosowania na kandydatów w konkursie piosenki Eurowizja

Eurowizja kontakt

Konkurs piosenki Eurowizja jest jednym z najbardziej popularnych wydarzeń tego typu w Europie, który odbywa się co roku. Pierwszy z konkursów miał miejsce w 1956 roku. W trakcie trwania wydarzenia artyści przedstawiają swoje utwory na żywo, a ich wystąpienia są oceniane przez sędziów, w których skład wchodzą profesjonalni muzycy, oraz widzowie konkursu. Aby dowiedzieć się, kto wygrał Eurowizję, zliczane są wszystkie głosy. Kraj, którego przedstawiciel wygrał konkurs, jest odpowiedzialny za organizację Eurowizji w następnym roku.

Aby zagłosować widzowie zarówno ci zgromadzeni przy scenie, jak i ci oglądający konkurs z domu muszą osiągnąć kontakt z Eurowizją. Jest to możliwe telefonicznie

Eurowizja kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny jest jedynym sposobem na oddanie głosu na swojego ulubionego kandydata. Jest to bardzo proste. Wystarczy napisać wiadomość SMS pod numer 73 555 i w treści ma być zawarty numer piosenki, na którą oddaje się głos. Głosowanie jest możliwe tylko przez okres 15 minut. Głosy wysłane przed otworzeniem głosowanie i po jego ukończeniu nie będą liczone.

Numer telefonu: 73 555