Eurocash kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-02-13 01:09:34
  • Data modyfikacji: 2022-09-21 19:02:58
Eurocash kontakt

Skontaktuj się z BOK Eurocash telefonicznie lub mailowo. Dostępna pomoc od konsultantów Eurocash. Aktualne dane kontaktowe do Eurocash udostępnione na stronie.

Kontakt Eurocash

Eurocash jest to spółka akcyjna, do której należą między innymi hurtownie Eurocash Cash&Carry, dystrybutor Eurocash Serwis oraz marki sklepów takich jak Delikatesy Centrum, Lewiatan, Groszek, abc, 1Minute czy też Mila. Centrala Eurocash Cash&Carry ma swoje położenie w miejscowości Komorniki przy ulicy Wiśniowej 11. Pod podanym adresem znajduje się także główna siedziba Eurocash Group.

Eurocash kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Kontakt Eurocash możliwy jest telefonicznie oraz mailowo. Na stronie udostępniono wszelkie aktualne dane, które pozwalają wszystkim zainteresowanym na kontakt Eurocash.

Jednym z popularnych sposobów na kontakt Eurocash, jest forma mailowa. Aby skontaktować się ze spółką Eurocash, wykorzystując do tego pocztę elektroniczną, należy wysłać wiadomość na adres e-mail [email protected]. Konsultanci z Biura Obsługi Klienta starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Warto jednak wiedzieć, że istnieje także inna forma pozwalająca na kontakt Eurocash, poza tą mailową.

Adres: ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki

E-mail: [email protected] 

Eurocash telefon

Aby uzyskać szybką pomoc od konsultantów Eurocash, można także skorzystać z infolinii telefonicznej. Dzwoniąc na numer, który prowadzi na telefon Eurocash można uzyskać także wszystkie niezbędne informacje, które dotyczą spółki. Telefoniczny kontakt Eurocash realizowany jest pod dwoma numerami: +48 61 658 33 01 oraz +48 61 658 33 02. Warto jednak wiedzieć o tym, że kontakt Eurocash poprzez formę telefoniczną, nie jest dostępny przez całą dobę. Eurocash kontakt telefoniczny z zainteresowanymi realizuje jedynie w wybranych godzinach. Przed zadzwonieniem na telefon Eurocash warto jest uzyskać informacje dotyczące godzin, w których konsultanci Biura Obsługi Klienta odbierają połączenia przychodzące na infolinię.

Telefon: +48 61 658 33 01 oraz +48 61 658 33 02