e-TOLL Kontakt

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2019-04-18 22:27:03
  • Data modyfikacji: 2023-01-26 19:46:30
e-TOLL Kontakt

Skorzystaj z kontaktu e-TOLL. Centrum Obsługi Klienta dostępne pod odpowiednim kontaktem e-TOLL. Uzyskaj aktualne informacje dotyczące opłat za przejazd autostradach na wybranych odcinkach poprzez kontakt e-TOLL.

Co to jest e-TOLL

E-TOLL jest systemem polegającym na pobieraniu opłat od kierowców za przejazdy przez konkretne odcinki autostrad. System ten w 2021 roku zastąpił dotychczas działający system viaTOLL. e-TOLL umożliwia elektroniczne opłacanie przejazdów po płatnych odcinkach dróg. Działa to dzięki pozycjonowaniu satelitarnemu kierującego. W przypadku chęci kontaktu z e-TOLL istnieje taka możliwość dla zainteresowanych klientów.

Kontakt e-TOLL

Najprostszą opcją na kontakt z e-TOLL jest sposób elektroniczny. Na stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy przeznaczony dla osób nieposiadających konta w systemie e-TOLL. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie o podanie swoich danych osobowych, wybór tematu zgłoszenia, a także dokładne opisanie zaistniałej sytuacji. Pomoże to pracownikom e-TOLL na szybsze znalezienie właściwego rozwiązania dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością eksperci e-TOLL dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane zgłoszenia, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe. Wiadomości następnie trafiają do ludzi pracujących w e-TOLL jako konsultanci w Biurze Obsługi Klienta. Odpowiedzi przesyłane są na adres poczty elektronicznej podanej w formularzu kontaktowym. 

Telefon e-TOLL

Do kontaktu z e-TOLL zostały uruchomione numery kontaktowe. Kontakt e-TOLL przeznaczony jest do rozmowy z konsultantami usługi e-TOLL. W zależności od rodzaju telefonu, z jakiego jest wykonywane połączenie należy wybrać odpowiedni numer kontaktowy e-TOLL. Koszt połączenia zgodny jest z taryfą operatora klienta.

Telefon e-TOLL dla osób dzwoniących z telefonów stacjonarnych: 800 101 101
Telefon e-TOLL przeznaczony dla telefonów komórkowych oraz dla dzwoniących zza granicy: +48 22 521 10 10

E-mail e-TOLL

Kontakt elektroniczny z e-TOLL możliwy jest również za pomocą adresu poczty elektronicznej. Formularz kontaktowy jest jedną z możliwości, ale istnieje również opcja wysłania pytania bezpośrednio na adres e-mail e-TOLL. W wiadomości klient powinien ująć temat zgłoszenia, a także dokładnie opisać zaistniały problem. Pomoże to ekspertom e-TOLL na szybsze znalezienie właściwego rozwiązania. Wiadomość zwrotna także powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail e-TOLL: [email protected] 

Adres korespondencyjny e-TOLL

Listowne zgłoszenia są ostatnią możliwością kontaktu z e-TOLL. Zalecane jest przez e-TOLL dodanie informacji na kopercie o treści „dotyczy systemu e-TOLL”. Dzięki temu wiadomość znacznie szybciej trafia do odpowiednich rąk. Należy jednak dodać, że wybierając tę metodę na kontakt z e-TOLL na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z innych opcji na kontakt z e-TOLL.

Adres korespondencyjny e-TOLL:

Ministerstwo Finansów
ul. Świętokrzyska 12
00-916 Warszawa