ESPN+ kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-04-21 15:43:17
  • Data modyfikacji: 2022-07-06 12:23:06
ESPN+ kontakt

Jak nawiązać kontakt z ESPN+? Kontakt online i telefoniczny z ESPN+, dane kontaktowe z platformą dla użytkowników

ESPN+ kontakt

ESPN+ jest platformą streamingową posiadającą w swojej ofercie wydarzenie sportowe na żywo i możliwość obejrzenia ich w innym czasie. Aby uzyskać usługę, wystarczy posiadać subskrypcję ESPN+. W przypadku problemów z subskrypcją lub z odtwarzaniem treści na platformie użytkownicy ESPN+ kontakt z działem pomocy technicznej mogą osiągnąć na kilka sposobów.

ESPN+ kontakt online

Kontakt z ESPN+ użytkownicy portalu mogą osiągnąć poprzez formularz kontaktowy. Jest to jedna z najczęściej używanych form kontaktu. Po wypełnieniu formularza swoimi danymi kontaktowymi i podaniu dokładnego opisu problemu pracownicy działu pomocy technicznej postarają się jak najszybciej go rozwiązać. 

Inną opcją jest też wykorzystanie czatu online, przez który możliwa jest bezpośrednia rozmowa z działem pomocy technicznej ESPN+. Czat ten nie jest dostępny całą dobę, a wyłącznie w godzinach 9:00-13:00 (EST).

ESPN+ kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny z ESPN+ jest dostępny pod numerem telefonu (888) 549 3776. Po zadzwonieniu konsultanci postarają się szybko rozwiązać wszystkie problemy użytkowników. Kontakt telefoniczny dostępny jest wyłącznie w godzinach 9:00-13:00 (EST).

Numer telefonu: (888) 549 3776

Na chwilę obecną kontakt telefoniczny i poprzez czat online jest wstrzymany. Kiedy będzie wznowiony na stronie ESPN+ można będzie zobaczyć o tym informację.