eSKOK kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-10-27 14:13:33
  • Data modyfikacji: 2022-08-08 09:54:06
eSKOK kontakt

eSkok kontakt numer telefonu na infolinie, adres korespondencyjny, adres mailowy. eSkok aplikacja mobilna informacje ogólne, dostępna w sklepach google play i app store.

Kontakt eSKOK

Usługa eSKOK umożliwia obsługę środków gromadzonych w Kasie za pośrednictwem elektronicznych kanałów dostępu. Usługa to możliwość wykonywania Transakcji lub innych czynności płatniczych, a także zapewnia dostęp do środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach prowadzonych przez Kasę. Dzięki usłudze eSkok posiada się dostęp do konta 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu z każdego miejsca na świecie. Dostęp do wszystkich korzyści niesionych przez usługę eSKOK klienci otrzymają po podpisaniu umowy z wybraną Kasą. Podpisanie umowy w oddziale, da klientom możliwość zarządzania swoimi finansami za pośrednictwem Serwisu internetowego, telefonicznego oraz aplikacji mobilnej mSKOK.

Klienci posiadający pytania mogą skontaktować się z konsultantami eSkok, postarają się oni rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie usług eSKOK. Kontakt z obsługą jest możliwy poprzez infolinię, a także pisząc maila na adres podany poniżej. Dodatkowo klienci, którzy szybko potrzebują odpowiedzi poszukać ich mogą w liście FAQ eSkok, możliwe jest, że akurat tam je znajdą. 

eSKOK sposoby kontaktu

Adres korespondencyjny:
ul. Arkońska 6/A1
80-387 Gdańsk

Numer telefonu na infolinie:
801 803 800*
58 782 59 00*
*opłata zgodna z taryfą operatora

Adres mailowy:
[email protected]

eSkok aplikacja mobilna

Dostępna jest bezpłatna aplikacja mobilna mSKOK i cieszyć się dostępem do konta na swoim urządzeniu mobilnym w każdej chwili i w dowolnym momencie. Aplikacja mobilna dostarcza podstawowe informacje o koncie oraz pozwala sprawnie dokonać najważniejszych operacji w łatwy i przejrzysty sposób. Aplikacje pobrać można w sklepie google play oraz w app store.