Kontakt Discovery Channel

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2017-12-21 10:02:43
  • Data modyfikacji: 2023-01-27 12:29:19
Kontakt Discovery Channel

Szukasz aktualnego sposobu na kontakt z Discovery Channel? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszelkie dostępne sposoby na kontakt z Discovery Channel. Kontakt Discovery Channel pozwoli na rozmowę z konsultantem firmy i uzyskanie cennych informacji.

Kontakt Discovery Channel

Z firmą Discovery Channel klienci mogą skonsultować się za pomocą dostępnego na oficjalnej stronie internetowej firmy formularza kontaktowego. Formularz ten przed wysłaniem należy uprzednio odpowiednio wypełnić. W pierwszym kroku klient poproszony zostanie o podanie potrzebnych danych, następnie należy wybrać temat zgłoszenia, a w ostatnim kroku dogłębnie opisać sprawę dodając jak największą ilość szczegółów. Ułatwi to w znaczny sposób znalezienie odpowiedniego rozwiązania przez konsultantów Centrum Obsługi Klienta firmy. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta Discovery Channel powinna dotrzeć do klientów w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Wszelkie odpowiedzi ze strony firmy Discovery Channel zostaną dostarczone na podany w formularzu kontaktowym przez klienta adres poczty elektronicznej.

Telefon Discovery Channel

Jedną z opcji na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy Discovery Channel jest skorzystanie z dostępnego poniżej numeru kontaktowego. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość dowiedzenia się od konsultantów firmy wszelkich istotnych informacji. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta, dostępni pod kontaktem Discovery Channel odpowiedzą także na wszelkie pytania, czy wątpliwości osób dzwoniących. Warto zaznaczyć, że na stronie podany został więcej niż jeden aktualny numer kontaktowy. Z tego względu każdy z dostępnych kontaktów Discovery Channel został odpowiednio opisany, dzięki czemu klienci łatwiej mogą znaleźć odpowiedni kontakt. Niestety nie zostały podane aktualne godziny, w których kontakt Discovery Channel jest dostępny dla klientów. Z tego też powodu osoby zainteresowane kontaktem powinny we własnym zakresie znaleźć godziny funkcjonowania poniższych numerów.

Telefon Discovery Channel w sprawach kontaktu: +48228566060
Telefon Discovery Channel: 22 365 10 00

Adres korespondencyjny Discovery Channel

Klienci preferujący bardziej tradycyjne metody kontaktu z Discovery Channel mogą skorzystać z adresu korespondencyjnego. Na podany adres możliwe jest wysyłanie spraw klientów za pośrednictwem korespondencji listowej. Warto jednak zaznaczyć, że na odpowiedź należy poczekać znacznie dłużej niż w przypadku innych opcji na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta Discovery Channel. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanych na powyższej stronie internetowej metod kontaktu.

Adres korespondencyjny Discovery Channel: ul. Wiertnicza 166, 02-952 Warszawa