Continental kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-04-27 22:01:14
  • Data modyfikacji: 2022-12-08 00:07:48
Continental kontakt

Skontaktuj się z BOK Continental telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Wszelkie aktualne dane kontaktowe do producenta Continental, dostępne na stronie.

Kontakt Continental

Continental jest to niemiecka spółka będąca światowym producentem opon dla samochodów osobowych oraz użytkowych. Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Continental lub produktów tego producenta, warto, jest uzyskać kontakt Continental, aby otrzymać profesjonalną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Continental, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Continental.

Continental kontakt umożliwia na parę sposobów. Jednym z nich jest kontakt Continental online. Producent Continental kontakt online umożliwia poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej. Dostępne są dwa arkusze. Pierwszy z nich pozwala na kontakt Continental w sprawie pytań ogólny. Natomiast drugi formularz przeznaczony jest do pytań technicznych. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Continental. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w firmie Continental, starają się odpowiadać na wszelkie pytania zadawane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że odpowiedź jest możliwa do uzyskania jedynie w godzinach pracy biura.

Adres:
Continental Opony Polska Sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 16C, 02-092 Warszawa

Continental telefon

Innym sposobem na kontakt Continental, jest forma telefoniczna. Continental kontakt telefoniczny umożliwia dzięki infolinii. Dzwoniąc pod numer, który pozwala na kontakt Continental, można otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów Biura Obsługi Klientów producenta. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Continental, należy dzwonić pod numer 22 577 13 00. Jednak warto, jest widzieć o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt Continental, który byłby dostępny przez całą dobę, nie jest obsługiwany. Continental kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci z Biura Obsługi Klienta odbierają połączenia przychodzące na telefon Continental od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Continental nie jest możliwy.

Telefon: 22 577 13 00