Kontakt Capitol Wrocław

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-01-04 23:28:13
  • Data modyfikacji: 2023-02-06 22:41:00
Kontakt Capitol Wrocław

Wszelkie aktualne dane kontaktowe do Capitol we Wrocławiu dostępne na stronie. Numer kontaktowy do Capitol dla zainteresowanych. Skontaktuj się z Capitol telefonicznie.

Capitol Wrocław kontakt

Capitol jest to teatr miejski we Wrocławiu, który otwarty jest na nowatorskie formy muzyki oraz teatru, ale także nieodchodzący od tradycji. Capitol jest jednostką kultury Rady Miejskiego Wrocławia. Teatr umiejscowiony jest w budynku kina Capitol, który powstał 1929 roku.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Capitol, związane z na przykład zakupem biletów lub informacjami na temat działalności teatru, warto, jest uzyskać kontakt z Capitol, aby otrzymać potrzebną pomoc od pracowników. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Capitol, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Capitol.

Capitol zlokalizowany jest we Wrocławiu przy ulicy Piłsudskiego 67. Placówkę teatru można odwiedzić osobiście, w celu na przykład skontaktowania się z pracownikami.

Capitol kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt Capitol online. Aby uzyskać kontakt Capitol online, należy skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Capitol, należy wysyłać na pocztę elektroniczną działającą pod adresem [email protected]. Mailowy kontakt Capitol pozwala na zakup biletów lub też uzyskanie informacji na temat nadchodzących wydarzeń. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w teatrze Capitol, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, także wiedzieć o tym, że Capitol kontakt realizuje także na inne sposoby.

Adres: Piłsudskiego 67, Wrocław
E-mail: [email protected]

Telefon Capitol Wrocław

Innym sposobem na kontakt Capitol, jest forma telefoniczna. Capitol kontakt telefoniczny umożliwia pod paroma różnymi numerami. W celi zakupu biletów należy dzwonić pod numer +48 71 789 04 51 lub +48 71 789 04 52. Możliwy jest także telefoniczny kontakt z sekretariatem, który można uzyskać pod numerem +48 71 789 04 31. Obecnie kontakt Capitol, korzystając z formy telefonicznej, jest to najszybszy sposób na skontaktowanie się z pracownikami teatru.

Telefon (kasa biletowa): +48 71 789 04 51 oraz +48 71 789 04 52
Telefon (sekretariat): +48 71 789 04 31