Bill Gates kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2017-11-03 01:45:42
  • Data modyfikacji: 2022-07-08 09:18:09
Bill Gates kontakt

Jak skontaktować się z Billem Gatesem? Dane kontaktowe Billa Gatesa, kontakt mailowy, aktualny numer telefonu.

Bill Gates kontakt

Bill Gates to amerykański informatyk, przedsiębiorca, filantrop oraz współzałożyciel, główny architekt oprogramowania i były prezes zarządu korporacji Microsoft, którego pozostaje indywidualnym udziałowcem przedsiębiorstwa z ponad 9 procentami akcji zwykłych. Jest uznawany za jednego z najbogatszych ludzi na świecie.

Bill Gates jest bardzo znaną i popularną osobą. Kontakt z nim jest poszukiwany przez wiele osób. Mogą one uzyskać kontakt z Billem Gatesem na kilka sposobów, lecz żaden z nich nie gwarantuje sukcesu.

Bill Gates kontakt online

Bill Gates kontakt osobom zainteresowany umożliwia mailowo. Do miliardera można napisać na adres e-mail [email protected]. Innym sposobem na kontakt mailowy z Billem Gatesem jest fundacja, którą prowadzi ze swoją byłą żoną. Wszelkie zapytania do przedsiębiorcy w sprawie fundacji można kierować na jego adres [email protected] oraz na ogólny adres [email protected].

Adres e-mail: [email protected]
[email protected]
[email protected]

Innym sposobem na kontakt z Billem Gatesem jest napisanie do niego przez platformę społecznościową Twitter. Kontakt tym sposobem nie jest gwarantowany, ale istnieje możliwość, że amerykański przedsiębiorca odpisze tam na wiadomość.