Bandcamp kontakt

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2017-07-24 02:56:40
  • Data modyfikacji: 2023-01-14 22:27:13
Bandcamp kontakt

Wszelkie aktualne dane kontaktowe do Bandcamp dostępne na stronie dla zainteresowanych. Skontaktuj się z Bandcamp poprzez pocztę elektroniczną.

Kontakt Bandcamp

Bandcamp jest to muzyczny sklep internetowy oraz platforma przeznaczona do promocji głównie artystów niezależnych. Twórca, który chce zacząć sprzedawać swoją muzykę poprzez Bandcamp, posiada swoją mikro stronę, na której zamieszcza swoje albumy lub też pojedyncze utwory.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Bandcamp, związane z na przykład działaniem sklepu lub udostępnianiem swojej muzyki, warto, jest uzyskać kontakt Bandcamp, aby utrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Bandcamp, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Bandcamp.

Bandcamp kontakt realizuje głównie online. Bandcamp kontakt online umożliwia poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Bandcamp kontakt mailowy realizuje pod paroma różnymi adresami. Kontakt Bandcamp z działem pomocy technicznej możliwy jest pod adresem e-mail [email protected]. Jednak przed wysłaniem wiadomości na podany adres, warto, jest wiedzieć o tym, że konsultanci z Biura Obsługi Klienta Bandcamp zalecają, aby jasno określić temat wiadomości.

Wiadomości zwrotne, opinie, czy też wszelkie dodatkowe pytania, należy wysyłać pod elektroniczną skrzynkę pocztową działającą pod adresem [email protected]. Konsultanci, którzy zajmują się obsługa klienta na portalu Bandcamp, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Bandcamp kontakt umożliwia także w sprawach dotyczących naruszenia praw autorskich. Takie przypadki można zgłaszać poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową lub też listownie na adres korespondencyjny Bandcamp. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że w tym przypadku kontakt Bandcamp korzystając z formy mailowej, jest dużo szybszy. Wszelkie wiadomości kierowane do Bandcamp dotyczące naruszenia praw autorskich, należy wysyłać na pocztę elektroniczną działającą pod adresem [email protected].

E-mail (Biuro Obsługi Klienta): [email protected]
E-mail (opinie/wiadomości zwrotne): [email protected]
E-mail (naruszenie praw autorskich): [email protected]

Adres:
DMCA Complaints
Bandcamp
1901 Broadway
Oakland, CA 94612
United States

Bandcamp telefon

Niestety na ten moment kontakt Bandcamp korzystając z formy telefonicznej, nie jest możliwy. Infolinia Bandcamp nie jest dostępna dla klientów. Wynika to z faktu, iż Bandcamp nie udostępnił numeru, który pozwoliłby na skontaktowanie się z konsultantami z Biura Obsługi Klienta. W przypadku potrzeby na kontakt Bandcamp zaleca się skorzystanie z elektronicznej skrzynki pocztowej. Gdy w przyszłości numer, pozwalający na kontakt Bandcamp zostanie udostępniony, dane na stronie zostaną zaktualizowane.