Kontakt Amazon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-03-11 00:44:21
  • Data modyfikacji: 2022-08-18 09:59:25
Kontakt Amazon

Zyskaj pomoc działu obsługi klienta. Informacje kontaktowe Amazon. Aby uzyskać pomoc lub kontakt z Amazon skorzystaj z Amazon kontakt

Amazon.com - amerykańska firma handlowa, spółka akcyjna założona w Seattle w 1994 roku. Zajmuje się handlem elektronicznym B2C oraz prowadzi największy sklep internetowy na świecie.

Amazon kontakt

Amazon kontakt realizowany jest poprzez centrum pomocy użytkownika. W wygodnym interfejsie można wybrać kategorię problemu, którego produkt dotyczy. W dziale obsługi klienta uda się załatwić większość spraw i problemów. Dostępne są również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W razie dalszych problemów dostępny jest czat na żywo z działem obsługi klienta Amazon. Najłatwiejszym sposobem skontaktowania się z Amazon jest formularz kontaktowy dostępny na stronie. Takie formularze powinny być prawidłowo wypełnione wszystkimi wymaganymi danymi kontaktowymi i informacjami. Można przesłać poprawnie wypełnione formularze kontaktowe. Wiadomości wysyłane za pośrednictwem arkusza kalkulacyjnego są odbierane przez doradców obsługi klienta Amazon, którzy następnie indywidualnie kontaktują się z użytkownikiem. Pracownicy zajmujący się obsługą klienta starają się jak najszybciej odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez zainteresowanych za pośrednictwem formularza kontaktowego. Kontakt z Amazon za pośrednictwem arkusza kalkulacyjnego na stronie internetowej to szybki i łatwy sposób na uzyskanie potrzebnej pomocy od doradcy ds. obsługi klienta.