Allmeblo kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2017-10-16 02:19:23
  • Data modyfikacji: 2022-09-02 23:38:01
Allmeblo kontakt

Wszystkie dostępne sposoby na kontakt z Allmeblo. Aktualne dane kontaktowe do Allmeblo dla klientów udostępnione na stronie. Skontaktuj się z Allmeblo już teraz.

Kontakt Allmeblo

Allmeblo jest to Polski producent mebli tapicerowanych, który posiada wielopokoleniową tradycję. Allmeblo posiada bardzo długie doświadczenie w branży zajmującej się meblarstwem. W ofercie firmy Allmeblo można znaleźć między innymi narożniki z funkcją spania, kanapy oraz także łóżka. Główna siedziba firmy Allmeblo znajduje się w Swarzędzu przy ulicy Traugutta 27. 

Allmeblo kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym zarówno telefonicznie jak i poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane do Allmeblo należy wysyłać na e-mail o adresie [email protected]. Odpowiedzi na wszystkie wiadomości wysyłane przez klientów są pisane przez pracowników Biura Obsługi Klienta. Konsultanci starają się odpowiadać na wszelkie pytania tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto wiedzieć o tym, że mailowa forma pozwalająca na kontakt Allmeblo, to nie jest jedyny sposób umożliwiający skontaktowanie się z firmą. Allmeblo kontakt wszystkim zainteresowanym umożliwia także telefonicznie.

Adres: ul. Traugutta 27, 62-020 Swarzędz
E-mail: [email protected] 

Telefon Allmeblo 

Allmeblo kontakt z zainteresowanymi klientami realizuje także telefonicznie. Kontakt Allmeblo możliwy jest poprzez wykonanie telefonu na numer prowadzący na infolinie. Telefoniczny kontakt Allmeblo możliwy jest pod numerem (+48) 61 307 80 89. Połączenia przychodzące na telefon Allmeblo są obsługiwane przez konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Warto jednak wiedzieć o tym, że kontakt Allmeblo nie jest dostępny przez całą dobę. Telefon Allmeblo jest aktywny dla wszystkich dzwoniących w godzinach pracy biura. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Allmeblo nie jest realizowany. Na telefon Allmeblo warto jest dzwonić jedynie w godzinach jego dostępności. Gdy akurat telefon Allmeblo jest niedostępny zaleca się skorzystnie z formy mailowej, która pozwala na kontakt Allmeblo.

Telefon: (+48) 61 307 80 89