AdWords kontakt

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-10-23 11:41:20
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 15:33:35
AdWords kontakt

Dane kontaktowe AdWords. Jak uzyskać kontakt z AdWords. Kiedyś AdWords aktualnie Google Ads. Kontakt z AdWords dostępny drogą kontaktu telefonicznego. Kontakt AdWords znajduje się na stronie serwisu.

AdWords kontakt

AdWords natomiast aktualnie Google Ads jest platformą reklamową online. Google Ads udostępnia firmom możliwość reklamy za pośrednictwem platformy adsense. Jest to internetowe rozwiązanie reklamowe wykorzystywane przez firmy do promowania ich produktów oraz usług w wyszukiwarce Google, w serwisie YouTube oraz na innych stronach.

Kontakt Adwords jest możliwy do uzyskania poprzez połączenie telefoniczne. Konsultant operujący linię telefoniczną pomoże w konfiguracji konta w celu rozpoczęcia reklamowania firmy zgłaszającej. Osoba obsługująca linie telefoniczna jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Oprócz tego na stronie firmy jest udostępnione FAQ z najczęściej zadawanymi pytaniami, gdzie można znaleźć odpowiedzi na takie pytania jak: Czym jest Google Ads, Jak działa, Czym jest model CPC lub PPC.

AdWords kontakt telefoniczny pod numerem 800 007 200