3mk kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-07-30 10:47:42
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 14:28:32
3mk kontakt

Skontaktuj się z 3mk. Jak skontaktować się z 3mk. Gdzie znaleźć dane kontatkowe do firmy 3mk. Obsługa klienta 3mk.

O firmie 3mk

Firma 3mk powstała w 2006 roku jest firmą zajmującą się tworzeniem najwyższej jakości folie, szkła oraz etui ochronne na wszelkiego rodzaju urządzenia elektroniczne, przez smartfony, smartwatche aż do tabletów i innych urządzeń. 

3mk Kontakt

3mk jest firmą, która umożliwia kontakt z klientem na wiele sposobów. W zależności od potrzeb z firmą można się skontaktować między innymi poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie 3mk, poprzez który można się dowiedzieć o wysłanym przez firmę lub zakupionym w lokalnym sklepie produkcie oraz na temat jego gwarancji. Firma równocześnie udostępnia dla klienta dane telefoniczne oraz pocztę elektroniczną poprzez, które konsument może dowiedzieć się o polityce gwarancji czy złożyć reklamacje dotyczącą wadliwego produktu. Na stronie 3mk można również znaleźć obszerną zakładkę centrum pomocy, którą na pewno jest warto sprawdzić. W zakładce znajdują się między innymi najczęściej zadawane pytania, jakie są wskazania do korzystania z produktu czy też dostępność konkretnych produktów.

Dane kontaktowe firmy 3mk:

Adres:
ul. Krotoszyńska 35, B-02/4a 
63-400 Ostrów Wielkopolski

Numer kontaktowy:
+48 728 365 365 
linia otwarta w godzinach 7:00 – 16:00

Gdzie kupić produkty 3mk?

Dostępność produktów 3mk  oraz możliwe lokalizacje gdzie można dokonać zakupu, można sprawdzić na stronie, gdzie po wypełnieniu formularza konsument uzyska wszelkie informacje dotyczące produktu. W formularzu należy wypełnić takie dane jak:

  • Jaki model urządzenia chcesz ochronić?
  • Jaki rodzaj ochrony Cię interesuje?
  • Wybierz punkt firmowy 3mk
  • Uwagi dodatkowe
  • Adres Email

Oprócz możliwości dokonania zakupu lokalnie w określonych regionach firma posiada również swój własny sklep online, na którym można dokonać zakupu, przed zakupem można również skontaktować się z linią na której można uzyskać dodatkowe informacje oraz na co zwracać uwagę przy zakupie.