2K Games kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-12-11 16:30:46
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 16:46:01
2K Games kontakt

Kontakt 2K Games. Dane kontaktowe 2K Games, telefon, adres, e-mail. Pomoc techniczna 2K Games.

2K Games kontakt 

2K Games jest amerykańskim wydawcą gier wideo w 3 wersjach, na konsole, na komputery osobiste i platformy mobilne. 2K Games powstało w wyniku współpracy z Rockstar Games i Global Star w roku 2005. Na swojej stronie internetowej 2K Games posiada wiele artykułów na temat gier, które mogą być ciekawe dla zainteresowanych, oraz mogą pomóc w przypadku napotkania problemu w danej grze.

Kontakt 2K Games jest możliwy za pomocą drogi elektronicznej oraz czatu online w wersji angielskiej. Wszelkie pytania skierowane do pomocy technicznej i obsługi można wysłać w wiadomości poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie 2K Games kontakt. Przy wypełnianiu formularza należy zaznaczyć z tytuł gry, z powodu którego chce się skontaktować, a następnie podać resztę danych, adres e-mail, problem, który został napotkany oraz swoje ID gracza. Czat Online jest dostępny jedynie w wersji angielskiej i tylko w przypadku gry NBA 2K. Innym sposobem komunikacji z kontakt 2K Games może być poprzez portal społecznościowy Twitter.

Kontakt telefoniczny 2K Games

Kontakt 2K Games nie jest obecnie możliwy przez kontakt telefoniczny. Numer kontaktowy 2K Games nie jest udostępniony dla informacji publicznej. W przypadku potrzeby skontaktowania się z 2K Games kontakt należy skorzystać z formularza kontaktowego lub platformy Twitter.

Adres 2K Games

  • Główne biuro przedsiębiorstwa:
    • Adres: 10 Hamilton Landing, Novato, CA 94949, United States,
  • Biuro międzynarodowe:
    • Adres: 2-4 Victoria Street SL4 1EN WINDSOR, United Kingdom