Informacja turystyczna Kraków

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2018-12-08 18:39:58
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 13:59:19
Informacja turystyczna Kraków

Jak uzyskać kontakt z informacją turystyczną Kraków? Gdzie znaleźć noclegi i atrakcje w Krakowie? Kontakt telefoniczny z informacją turystyczną.

Informacja Turystyczna Kraków

Kraków jest miastem na prawach powiatu położonym w południowej Polsce nad Wisłą. Jest to drugie co do liczby mieszkańców i powierzchni miasto kraju. Kraków w przeszłości był stolicą Polski i znajduje się w nim wiele zabytków między innymi pałac królewski na Wawelu. Miasto to jest popularne wśród turystów nie tylko z Polski, ale również zza granicy. Planując wyjazd do Krakowa, warto wcześniej skontaktować się z informacją turystyczną Kraków. Tam turyści będą w stanie dowiedzieć się gdzie można znaleźć noclegi w mieście i atrakcje warte zwiedzania. 

Informacja turystyczna Kraków kontakt

Kontakt z informacją turystyczną w Krakowie można uzyskać telefonicznie pod numerem 703803033. Konsultanci telefoniczni udzielą niezbędnych informacji, które warto poznać przed odwiedzeniem miasta.

Numer telefonu: 703803033

Turyści zza granicy odwiedzający Kraków mogą skorzystać z informacji turystycznej w języku angielskim - Tourist Information Cracow.

Turyści mogą także skorzystać z informacji turystycznych dostępnych online na różnych stronach i portalach internetowych.